Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni szex közben ?

Figyelt kérdés

5 éve élek szexuális életet , közel 4 éve ugyanaz a partnerem van. Szeretem vele a szexet nincsen semmi probélma kivéve hogy nem tudok elélvezni semmilyen módon . Amikor magamnak csinálom egyedül van hogy 2 perc is elég olyan hamar elmegyek de csak úgy ha videókat nézek. A hüvelyi orgazmusrol almodni se merek.

Ha a partnerem orálisan vagy kézzel kényeztet szinte kellemetlen, nem élvezem annyira hiába csinálja ugy ahogy mutatom neki. Lehetséges hogy annyira megszoktam a saját mozdulataim? Nem tudom hol lehet a bibi.

21/L



júl. 16. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen, ez a maszti káros hatása. Hozzaszoktál, megszoktad, más kellemetlen. Állj le a masztival.
júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nagyon vágyok rá és akkor mégis hogy élvezzek el ha máshogy nem tudok? Beleőrülnék ebbe…
júl. 16. 15:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vesztek egy vibratort amit közösen hasznaltok?
júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő annyira nem szereti ezeket:)
júl. 16. 16:05
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Béna a partner.
júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Pedig jobb lenne, ha a kezébe adnál egy vibrátort, ha már rendesen nyalni nem tud.
júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

"nincsen semmi probélma kivéve hogy nem tudok elélvezni semmilyen módon"


Ha ez nem probléma, akkor mégis mi??? Szerintem szex esetében ennél nagyobb probléma nem létezik....

júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Kezdd újra: fedezzétek fel egymást, ismerjétek meg, játszatok!


Mintha most kezdenétek.


Engedd el, s ne várj semmit, amit megszoktál!


S éheztesd ki magad!

júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Az exbarátnőmnek maga az orgazmus is egy ismeretlen fogalom volt mielött megismerkedtünk. Majd később sorozatos hüvelyi orgazmusra is képes volt, ha ügyesen csináltam. Annyiszor élvezett el, amennyiszer nekilendültem.

Ennyit számít a kísérletezés, törődés, ráérzés.

Mindenki mást szeret. Neki a gyors, erős, de apró mozgástól volt orgazmusa, amikor összehajtom őt és a pénisz a méhszájhoz van nyomódva. Így nagyon egyszerűen elélvezett egy párszor egymás után.

Fordított felállásban, amikor ő volt rajtam, egyszerűen csak magamra húztam, szintén a méhszáját izgattam úgy, hogy folyamatosan neki legyen nyomva a péniszem és nem sokáig, hanem kevés ideig, de nagyon erősen és hirtelen mozdulatokkal.

Remélem segítettem valamennyit.

júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Orgazmus mint pillangó a réten, ha kézzel-lábbal hadonászva kergeted akkor elreppen, ha csak gyönyörködsz a reptében akkor idővel a te virágodra is alábbszáll. Sz'val valószínűleg túlságosan rágörcsölsz, ezért nem megy. Engedd el magad és élvezd a szexet, erről szól, nem pedig valamiféle teljesítménykényszerről hogy márpedig muszáj elélvezni, mert akkor sosem fog sikerülni.
júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!