Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni szex közben ?

Figyelt kérdés

5 éve élek szexuális életet , közel 4 éve ugyanaz a partnerem van. Szeretem vele a szexet nincsen semmi probélma kivéve hogy nem tudok elélvezni semmilyen módon . Amikor magamnak csinálom egyedül van hogy 2 perc is elég olyan hamar elmegyek de csak úgy ha videókat nézek. A hüvelyi orgazmusrol almodni se merek.

Ha a partnerem orálisan vagy kézzel kényeztet szinte kellemetlen, nem élvezem annyira hiába csinálja ugy ahogy mutatom neki. Lehetséges hogy annyira megszoktam a saját mozdulataim? Nem tudom hol lehet a bibi.

21/L



júl. 16. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az az ötletem, hogy annyira hozzászoktál az önkielégítéshez, hogy hiába csinálja valaki más, pont olyan jól, neked hiányzik a saját tevékenységed. Hiányzik a megszokott kézmodulat a tapintás, az egész "rituálé". A nők orgazmusa amugy is bizonytalan, és ilyenkor hiányzik a kezedről visszaérkező érzet az agyban, és lehet ennyi változás már megzavarja az orgazmusodat.

Nincs más ötletem, mint hogy kisérletezetek. Ne ugy csinálja a barátod, ahogy te megszoktad, hanem találjon ki egy másik utat, modszert, máshol, máskép nyomja , más sebeséggel csinálja hátha valamelyik bevállik.

júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 érdeklődő35 ***** válasza:
A 3#sal egyet értek. De ha neked vibrivel se megy, csak a saját kezeddel, akkor esetleg olyan pózt válasszatok, amikor tudod magad simizni közben
júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy gyors vagy lassú a lényeg monoton ugyanabban a tempóban ugyanúgy legyen csinálva legalább 15 percig.mind csiklos mind hüvelyi orgazmusnál.100 bol 1 pasi ha kepes rá. Persze itt mindegyik pasi az az 1 lesz. De nem ifjak... Mindegyik nő megjátsza az orgazmust. A nőket meg ezért bántja mert minden férfitől azt hallják ez meg az a nő hogy elment velük meg hányszor.. na és akkor én miért nem..? Közben azok sem élveztek el . 30+ os nő vagyok egyszer volt hüvelyi orgazmusom szerintem az is véletlen 😄. Szeretem és élvezem a szexet nagyon de nincs orgazmusom.
júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!