Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, hogy csináljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hogy csináljátok kézzel úgy hogy jó a párotoknak? Milyen “jeleket” figyeltek? Hogyan éreztetek rá?

Figyelt kérdés

Mert állandóan azt mondja, hogy “körkörösen” csináljam, meg ilyenek. Láttam azt is mikor magának csinálta, és hát azt én sajnos sehogy nem tudom kihozni belőle. Egy idő után mondja, hogy hagyjuk is inkább a dolgot.

Vibrátortól ment már el úgy, hogy én fogtam, de az azért nem olyan nagyon szám.😅😄

Ő persze mindenhogyan ki tud elégíteni, de ezért zavar, hogy én őt nem…



aug. 1. 11:41
1 2
 1/12 BohócKolbász ***** válasza:
100%

Nedves ujjak, és nedves kéz kellenek hozzá. A csiklót ki lehet tapintani, azt gondolom sejted hol van.

Nekem anno úgy mutatta egy nő mikor kezdő voltam hogy a kezemet a puncijára rajta, pont úgy és abban a tartásban ahogy ő szokta csinálni, és végig mozgatta a csuklómat, vezette a kezemet a kezével. Nyilván ott volt tudatosság, nem is ment el rögtön. De arra hasznos volt, hogy legyen valami irány amin el tudtam indulni és tapasztalni. :)

aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes jól leírta :)


N

aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Légzését figyelem a nőnek, mindent elárul, hogy mennyire vagyok akkor ügyes.

A másik dolog, kérdező ami nagyon fontos. Monoton mozgás, körkörös mozgás. Tehát ne váltogasd a tempót, az irányt, az erősséget. A nőknek lassabba épül fel a felizgatás mint a farkadnak és másképp is kell az izgatást fokozni. A legvégén lehet gyorsítani csak amikor már a csúcs felé közelít.

Legyen nedves az ujjad, akár puncinedvtől (letévedhet a kezed nedvesíteni) vagy az elején nyugodtan nyálazd meg bőven.

aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is a legfontosabb, hogy egyenletesen csináld, kitartóan. Ez be szokott jönni. 😁 Párom nem sokszor hagyja, hogy orállal fejezzem be neki, ő a faszt igényli 😁
aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

3-as egész jókat írt, de a nyálazás undorító, azt inkább ne csináld, pláne ne látványosan (nő vagyok, a kedvem is elmenne, ha meglátnám, hogy a partned benyálazza az ujját, mielőtt hozzám ér).

Ha addig volt rendesen csók, meg egyéb, akkor elég nedves a nő magától is. Ha meg nem, akkor izgasd addig, amíg igen; ne csak a puncival foglalkozz, keresd meg a többi erogén zónát is (nyak, mell, belső comb, popsi, minden nő kicsit más ilyen tekintetben). Nem két perc lesz, de ha a nő élvezi és igazén beindul, neked is jobb lesz vele, úgyhogy szánd rá az időt.

aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én is nő vagyok és semmi undorítót vagy lelombozót nem találok a nyálazásban.Annál mérgesebb lennék viszont, ha fájdalmat okozna, mert mondjuk...nem nyálazta be az ujját.🤷‍♀️
aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: pont ez az, hogy ne szárazon essen nekem, miután egy perc alatt letépte rólam a ruhát, hanem szánjon rá pár percet, hogy beinduljak annyira, hogy ne legyek száraz, mire odaér a keze. Nem agysebészet, eddig minden partnerem megugrotta (bár nincs túl nagy merítésem, ez igaz, egy kezemen meg tudom számolni őket). Vagy kezdje nyalással és utána vesse be a kezét, akkor sem lesz ott száraz semmi.
aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Attól, hogy benyálazza az ujját a biztonság kedvéért, az nem azt jelenti, hogy teljesen kihagyta az előjátékot.Pont erről van szó, hogy ez nem helyette van, hanem mellette.Ráadásul nem mindenki azonos módon érzékeny.Van, akinek a nedvesség MELLETT is jól esik a plusz figyelem a síkosításra.Semmiképp nem undorító.
aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan, mint ahogy fordítva csajoknál a kézimunka: igyekezhet a másik, meg lehet viszonylag ügyes, de saját magadnak a saját kezeddel akkor is sokkal gyorsabban elélvezel.
aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Akkor lehet, csak szerencsés vagyok, hogy eléggé nedvesedek magamtól is, ha az előjáték megfelelő. Oda már tényleg semmi nem kell, se nyál, se síkosító. Bár az tény, hogy amíg szedtem a tabit nem nedvesedetem ennyire, de akkor is elegendő volt mindenre.

Ha már extra síkosítás kell, inkább legyen rendes síkosító, az hatékonyabb is.

(5 és 7 voltam)

aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!