Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, hogy csináljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hogy csináljátok kézzel úgy hogy jó a párotoknak? Milyen “jeleket” figyeltek? Hogyan éreztetek rá?

Figyelt kérdés

Mert állandóan azt mondja, hogy “körkörösen” csináljam, meg ilyenek. Láttam azt is mikor magának csinálta, és hát azt én sajnos sehogy nem tudom kihozni belőle. Egy idő után mondja, hogy hagyjuk is inkább a dolgot.

Vibrátortól ment már el úgy, hogy én fogtam, de az azért nem olyan nagyon szám.😅😄

Ő persze mindenhogyan ki tud elégíteni, de ezért zavar, hogy én őt nem…



aug. 1. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi nem is erőltetjük már, sehogy nem élvezi, ha kézzel csinálom. Azt imádja, ha keményen megdugom.
aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk szerencsésebb a dolog, mert a párom csiklója picit nagyobb méretű, kb 1 cm.

Én bekapom, szívogatom, játszok vele a nyelvemmel, lökdösöm, bökdösöm, nyalogatom, és így nagyon könnyen a csúcsra tud jutni.

aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!