Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet legyőzni ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet legyőzni ezt az anál miatti undort?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval, aki persze nagyon szeretne szexelni. Ezzel nincs is baj, mert már én is vele. De azt mondja ő nagyon szereti az anált, több barátnőjével is csinálta, ráadásul gumi nélkül. Azt megbeszéltük hogy nálam ez kizárt. Nekem ez az egyik legundorítóbb dolog, és maga a gondolat is taszít hogy azt tegye be nekem, ami akár csak egyetlen fenékben is volt már, nemhogy többen is. Lehet még megfogni se tudom majd, ott van előttem hogy sz.ros, hiába nem az.

Ne mondjátok hogy probáljam ki én is, volt olyan akinek engedtem, neki elég vékony farka volt, és ugy is borzalmas volt, hiába csinálta nagyon finoman. És utána tőle is irtóztam,hiába tudom hogy csak velem volt így, és gumival.


Szóval hogy tudom ezt legyőzni? Nagyon kedvelem amúgy a srácot, de ezt utálom benne.


ma 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű. nem kezdesz vele. fogadja el. az hogy "ha szeretsz megteszed" nem egy jó megoldás, inkább zsarolás.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, alapvetően az lenne a cél, hogy az együttlétet mindketten élvezzétek. Szóval ha valamit ennyire nem szeretnél, azt meg kell értenie.

Főleg, hogy próbáltad és nem élvezted.

Másfelől azért ez a viszolygás is elég szélsőséges...oké, az exeivel gumi nélkül csinálták, de induljunk ki abból, hogy mind adtak és adnak a higiéniára.

Ha te még akkor is a barnaságra tudsz gondolni még úgy is, ha a srácon gumi van és emiatt undorodsz, az viszont már a te gondod.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Ha pl megeszel egy répát, nyersen, főzve, sülten, nem undorodsz attól, hogy az nemrég még a földben volt? Kukacok, hangyák, bogarak között…

Feltételezem a srác szokott fürödni…

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek a szexben nincsenek kötelező dolgok, és semmit sem muszáj csinálni. Ha ezt nem fogadja el és tovább erőlteti akkor szimplán nem egymást keresitek. Én úgy vagyok vele, hogy a seggem az exit és az is marad. Ezen semmi és senki nem fog változtatni, az embernek vannak határai amit el kell fogadni.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld ha nem akarod..a szex az élvezettel kell szóljon mindkét félnek.Ami kölcsönösen jó azt csináld
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 cinderella_ ***** válasza:
100%
Ne csináld és nem lesz mit leküzdeni.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Koptasd , ez csak a kezdet, aztán előhoz swingert videózást online cumit egyebeket . Nekem a csajok ajánlottak fel kérdeztek rá a menzesz alatti szexre meg popózásra mert élvezték .
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire anál mániás a srác, úgyis nyomulni fog majd, hogy s3ggbe dugjon. Inkább keress egy normális srácot, akinek elég a punci.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha inkább keresnél egy olyan férfit, aki imádja a puncidat? Szerencsére van még ilyen...

Ez a fiú úgysem fogja annyiban hagyni a s.ggszexet. Rá akar majd venni téged, esetleg szex közben csak úgy beteszi majd stb... Ne legyenek illúzióid.

Ez az undorod meg a másik, hogy nem tudsz elvonatkoztatni attól, hogy szaros a farka. Hát igen, ez egy plusz tényező mellette, hogy engedd el.


Majd lesz másik srác, nyugi.

ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Osztom a többi véleményt. Még csak ismerkedtek, most feküdnétek le először és már tudtodra adta, hogy mennyire szereti az anált.


Ezt vedd jelzésnek, hogy még időben tudatta veled, hogy nem illetek össze.


Ideig óráig lehet ki fogja bírni, de aztán téged is próbál majd rávenni.


És mellékesen a gumi nélküli anál elég nagy igénytelenségre vall.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!