Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kiábrándító, ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító, ha ezt mondja a párod(lány), egy 7 eves kapcsolatban? (Fiuk es lanyok véleménye is jöhet, a nemetek megjelölésével)

Figyelt kérdés

Minap a parom egy beszélgetes mellekszálaként kijelentette egy ismert szineszről aki bejön neki, h vele gondolkodás nélkül lefeküdne. Nem esett jól. Ennek előzménye, h néhány éve ittasan szintén mondott hasonlót más ffiről(szintén híresség), és akkor ezt meg is indokolta, miszerint ez lényegeben egy dicsőség is egyben.Es ha egy ilyen kaliberű ffival megvolna a közös szándék a szexre,es ittas is lenne, hat valószínűleg belemenne. De ne fujjam fel, mert egy ilyen összejövetelének nincs esélye, ergo nem fog ilyet tenni. Aztan tavaly egy alkalomnál amikor a szép kolleganőjéhez hasonlítva (ebben témában voltunk ). én azt mondtam h ő szebb mint az a másik csaj. Erre az en "drágám", h nem igaz, tudja, és én se akarjam már magamat XY- hoz hasonlítani. Ez az XY egy közös , jóképű férfiismerősünk, akivel előttem még régen majdnem jártak, aztán n lett több néhány csóknál.

Ezektől így egyben azt erzem, én vagyok a szamár, mert nincs ló.

Szerintetek túlreagálom? Normális dolog egy parkapcsolatban ilyeneket mondani?


ma 12:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyenek is megfordulnak a fejemben, hogy ha adódna neki egy alkalom, ahol ott lenne egy szamara 10/10-es férfi, akivel közös hangot talalna, kellően ittas lenne, a ffi is akarna, akkor dugna vele.
ma 12:46
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Honnan tudod, hogy még nem feküdt le mással?
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkapja toled azt amit szeretne?
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé nagy surmó a barátnőd az biztos.

Nem mindegy, hogy az ember hogyan, milyen szituációban és milyen stílusban mond dolgokat.

Mi a párommal szoktunk (na jó a szoktunk az erős túlzás, de megesett már)

ezzel viccelődni, hogy ki melyik hírességgel menne el egy körre.



Viszont ez nagyon gáz : "Erre az en "drágám", h nem igaz, tudja, és én se akarjam már magamat XY- hoz hasonlítani. Ez az XY egy közös , jóképű férfiismerősünk, akivel előttem még régen majdnem jártak, aztán n lett több néhány csóknál."

Itt azért én elgondolkodnék, hogy milyen szerepet is töltök be ebben a kapcsolatban.

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
16-20 évesen gondolkoznak így a hímek. :)
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám felesége (25 éve házasok) a Pitbull nevű ismert zenegyárosról mondja pontosan ugyanezt. A bátyám azt mondja neki erre, hogy autogramot mindenképp kérjen tőle, meg egy nagy zsák pénzt.

Minden nőnek vannak olyan “ideáljai”, akivel gondolatban biztosan összegyűrné a lepedőt.

Ha ezt elmondja neked, akkor semmi félnivalód nincs. Ez inkább csak csipkelődés a részéről. Te meg ha ilyen hisztérika vagy, miért nem pasikkal kezdesz inkább?

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!