Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan akiknél családon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akiknél családon belül nem tabu a szexről beszélni? Ha szoktatok akkor miről ?

Figyelt kérdés
ma 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan beszélgetés, hogy a védekezésről meg a nemi fertőzésekről beszélgettünk
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tabu, sosem volt az, viszont nem is központi téma. Néha szóbakerül, ha valami aktuális.
ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tabu, de nem is olyan amiről hu de sokat beszélnénk. Kamaszként amikor voltak kérdéseim akkor azokra mindig kaptam választ anyutól, ma meg már nem annyira beszélgetünk erről. Testvérekkel szóba kerül néha, de az is ilyen felületesen.
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lánytesómmal elég sok mindent megbeszéltünk korábban, amióta elkezdtünk kamaszodni, de van, h még most 30 évesen is előkerül néha ilyesmi téma, de már ritka.

Szülőkkel én semmit nem beszéltem meg, tesóm, nem tudom, anyámmal miket beszélt.

32F

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!