Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 100 nővel akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 100 nővel akar lefeküdni, akkor egy ilyen csajozás finanszírozása mennyi pénzbe lenne benne?

Figyelt kérdés

Ha valaki a következő tíz évben 100 nővel akar lefeküdni, ahhoz milyen költségvetés szükséges.


Nem egyszerű számolgatni, mert a nők és a szituációk különbözőek.

Van olyan nő, aki buli után rögtön szobára jön az emberrel, így nem fizetsz semmit (max az italok, esetleg a taxi árát).

Másokkal hosszabban kell randizgatni. Van, akit drágább helyre kell vinni.

Stb.

Ja, és ebbe benne van az is, hogy az ember elutazik más településre/országba csajozni.


Szóval, 100 nővel való szex mennyi pénzből jönne ki?

Prostik természetesen kizárva.

A nők egy 10-es skálán legalább 7-esek legyenek.


ma 05:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt nem te dontod el hogy nem szeretsz bele soha senkibe

Csak ugy megtortenik

Enis megfogadtam hogy sose szeretek bele senkibe es par ev utan megis megtortent

ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nőre még egy huncut garast nem költöttem, mégis jönnek mint dögre a légy..
ma 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Megváltoztam, #11-es.

Most már én vagyok magamnak a legfontosabb.

Akkor józanodtam ki, amikor megpróbáltam kibékülni az exbarátnőmmel, ő pedig megcsúfolt engem.

Innentől fogva elvetettem a komoly kapcsolatot, jó hosszú időre.

ma 07:48
 14/15 anonim ***** válasza:

Mostmar enis igy vagyok vele

Ha kell, naponta 500x elmondom magamba hogy semmi értelme a komoly kapcsoatoknak, szoval ha megis tetszik valaki, inkabb leszarom

ma 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt egy csóró árufeltöltő haverom aki a diákmunkás lányokat húzta meg ingyen.
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!