Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehetőségeim vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségeim vannak alkalmi kapcsolatra férfiként? (Kérdésben leírt szituáció alapján)

Figyelt kérdés

Sokat dolgoztam 20-as és 30-as éveim elején, mostanra oké helyzetben vagyok anyagilag de teljesen elhanyagoltam a szociális kapcsolatokat, nem foglalkoztam semmivel és senkivel.


Váltottam nyugisabb munkakörre így most van időm is már.


Hol és hogy érdemes lányokat/nőket megismerni vagy felszedni? (Ha nincs baráti kör és munkában sincs lehetőség)


Az internetet az biztos nem látom jónak, hiszen a társkereső statisztikák alapján 1 nőre 10 férfi jut (de ha 20-30 éves gyerektelen nőkre az arány 1:20 is lehet) szóval kétlem hogy van értelme mivel a kereslet és kinálat ennyire egyoldalú.


De akkor hogy kezdjek neki?



ma 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha munkahelyen nincs senki, akkor hobbin keresztül, ahol sok nő megfordul, nempedig egyedül csinálod. Ha nincsenek havejaid se, akkor új haverokon keresztül.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kb egy haverom maradt de már ő is családalapítás felé tart a többiek már apák így teljesen lemorzsolódtak (az egy haverom havi 1 nap ér rá vmire)


Szóval akkor lenne értelme haverkodni, vmi olyan hobbit kialakítani ahol sok lány/nő fordulhat meg?


Munkahelyen meg idősebbek vannak vagy mind párkapcsolatban hosszú éve, de eleve nagyrészt amúgy is HO jellegű szóval mind1.

ma 10:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Vicc amúgy van pénz és idő de még is nehezebb érződik mint valaha pedig elvileg ez könnyebb kellene legyen
ma 10:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nem úgy értettem, hogy csak akkor lenne értelme, ezt két külön lehetőségnek szántam. De ha akarod szerezhetsz magadnak csajozós havert is tőlem, az is megoldás. Meg mondom férfiakon keresztül is meglehet ismerni nőket. Szerintem pl egy közepes méretű konditerem egy edzőtárssal jó választás lehet, de nyilván tőled függ, hogy miket szeretsz csinálni vagy mi szimpatikus. Vannak köredzések vagy funkcionális edzések is, ahol van sok nő.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
El kell menni szorakozohelyekre es meghivni a csajokat italra es dumalni veluk. Nagy szamok torvenye alapjan vmikor sikerulni fog. Ha ejszakai elet nem fekszik, akkor vmi kozossegi helyre kell eljarnod, beiratkozni vhova. Ez is ido es energia. Manapsag szerencse is kell nagyon. Prostizas jobban megeri ha csak szex kell.
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen arról van szó hogy kb tini korom óta semmi se volt és azóta sok minden változott.


Pl éjszakai élet szinte teljesen eltűnt, (vidéki megyeszékhely) heti egy "buli" van péntekenként kb és arra se járnak vmi sokan, illetve van egy beülős hely ahol vannak páran aznap, többi nap a város kb totál kihalt.


Nekem úgymond nemcsak szex kell hanem maga a hódítás érzése is, azt meg hogy fizetek nem igazán adja át, plussz ódzkodom is prostiktól.


Magamban futottam vagy túráztam eddig

ma 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, akkor utazz fel Bpre tomve vannak a 5. Keruleti szorakozohelyek pentek szombat este. Heaven es tarsai. Tobb szaz meteres sor van ejfel fele. Ott tudsz ismerkedni.
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ebből költözés lesz
ma 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak magabiztossag kell🤷🏻‍♀️
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!