Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lehet valós szituáció...

Mennyire lehet valós szituáció, hogy egy kezdő olyan jól dolgozik, hogy?

Figyelt kérdés
… elő akarják léptetni, viszont a felkínált lehetőség valamilyen okból nem felel meg a munkavállalónak és ezért felkínálnak neki egy teljesen másik pozíciót, mondván inkább legyen így, mintsem elveszítsék a dolgozót. Mennyire számít ez életszerűnek?

2023. febr. 14. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel max filmben talalkoztam a valós életben nem.
2023. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Bizonyos helyeken elképzelhető.
2023. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Gyakorlatias, jó az IQ-ja.
2023. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Kizártnak tartom.

Nekem fél év után engedték meg, hogy a kávégép közelébe menjek de még akkor sem nyúlhattam hozzá csak kellett valaki aki cseréli alatta a csészéket.

Gépészmérnök a végzettségem.

2023. febr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Volt olyan munkahelyem, ahol egy ev alatt 3x kerultem eggyel jobb pozicioba. Nyilvan sok kulonbseg nem volt kozottuk, mondjuk a harmadik mar egesz laza volt, jobb berert, de nem vezeto lettem vagy ilyesmi.

Szerintem siman cegfuggo, itt nem volt olyan sok fo, es szerettek hazon belul uj embert talalni a meguresedett helyekre. En meg olyan vagyok eleve, hogy szeretem jelezni, ha igenyt tartok valamire. Altalaban elore tudtuk, ha valaki felmondani tervez, en meg mindig megjegyeztem a felettesemnek, hogy “erdekes lehet, szivesen kiprobalnam, ha gondolod” XD

2023. febr. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincs realitása.

Ha valaki nem fogad el egy előléptetést, akkor annak oka van.

Nem akar onnan elmenni, mert szereti azt a munkát elvégezni, amelyet abban pozícióban végezhet vagy ez illeszthető be az értékrendjébe, életvitelébe.

Ha nincs más, inkább továbbáll, de mint hogy számára idétlen pozíciók betöltésébe öljön csak egy Joule energiát is!

Nekem csak a szorgalmamon múlt, hogy meredeken törhessek "felfelé" a pályán, de semmi pénzért nem csinálnék mást, mint amit jelenleg, - ha nem rúgnak ki valamilyen oknál fogva. Nem tudnék és nem is akarok mást elvégezni, mint amit jelenleg, - mert ennek élek.

Nem tudnék hosszútávon egy olyan helyen "el lenni", ami más!

2023. febr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, h nagyon hamar probaltak ravenni magasabb poziciora, de nekem nem erte volna meg azt a plusz 110et. Nem kuldtek el, maradtam abban a munkakorben es azota emeltek is 🤷
2023. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!