Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenne rá hatalmad, lehetősé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne rá hatalmad, lehetőséged visszaélnél vele az alább felvázolt szituációban?

Figyelt kérdés

Voltaképpen nem lényeges, hol képzeled el a szituációt, de mint Game of Thrones rajongó King’s Landing várában képzeltem el a most következő jelenetet.

Nemesember vagy (pl. Lannister), a szolgálatodban állóknak (cselédek, gárdisták, egyéb udvari szolgálók) szó nélkül teljesíteniük kell parancsaidat. Élhetsz erkölcsösen (A Hét Hite szerint), de lehetőséged van hedonista módon élni. Ha az utóbbit választod, a történet folytatódik. Délután van, a folyosókon gárdisták járőröznek. Kanos kéjenc vagy, megtetszik egy fiatal, magas, igencsak jóképű gárdista, aki éppen feléd közeledik. Mit cselekszel?


1. Megkérdezed tőle, hogy veled tartana -e a lakosztályodba, ahol leszopod. Ebben az esetben szabadon dönthet, bár számíthatsz rá, hogy uraként nem mer téged visszautasítani.


2. Megparancsolod neki, hogy kövessen a lakosztályodba, ahol elé térdelsz és leszopod. Megfenyegeted, nem állhat ellen.


3. Megkérdezed tőle, hogy fizetségért (valamit valamiért / kompenzáció) veled tartana -e a lakosztályodba, ahol leszopod.


4. Nem élnék így vissza a hatalmammal. Megkéred / megparancsolod valakinek, hogy szerezzen számodra egy hivatásos prostituáltat, hogy vele elégíthesd ki vágyaidat. A prostituáltat bőségesen megfizetnéd.


Sajnos még nincs jogosultságom szavazást indítani.

Kérlek a válaszlehetőségek sorszámával válaszolj, illetve ha más ötleted van, azt is szívesen várom. :)



2023. márc. 20. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Visszaélnék a hatalmammal, de nem így. És ez a magyarázat elég rosszul sikerült.

"leszopod" Ez nekem nem kielégülés. Ahogy a többi aktívnak sem, szerintem. Én szopni csak kapcsolatban, de akkor is hosszú idő után tettem meg, és kivételes esetekben, így ez nem játszik.

Azt meg nem hagynám, hogy ismeretlenül szopjanak cselédek, mert féltem a farkam. Igen, ez az a sorozat, ahol egy Cersei, Kisujj stb képes lenne rá, hogy valakit rám küldjön, hogy harapja le a farkam. Csak akkor hagynám, ha már bízok benne, sok alkalom után.

Megdugni azt megdugnám, sőt, az lenne az első gondolatom. De nem biztos, hogy random cselédet akarnék. És az úgy erőszak lenne, szóval lehet én se élvezném úgy. Oberyn kapott magának szőke fiút a bordélyban, lehet ott keresgélnék inkább! De biztos, hogy kapnék előbb-utóbb valakit. És gondolom, ha a királyi család része vagyok, sokat nem tudnának mit tenni a homoszexualitásommal. Utódot képes volnék nemzeni muszájból, feleséget is tartani, azt annyi. Hogy kivel hálok még, abba nem igazán szólnának bele szerintem.

2023. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as, de csak ha 20 évesnél fiatalabb.
2023. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es!

Persze, nem az első látásra.

Ha úgy nézzük, becserkészés, udvarlás lenne.

2023. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat ! 🥰

Szívesen várom a továbbiakat.

2023. márc. 21. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

4-est választanám. Ha valaki egyszer visszaél a hatalmával, az megteszi többször is, és a végtelenségig nem lehet csinálni, egyszer annak csúnya vége lesz. A fiatal korom ellenére munkában már voltam kisebb vezető pozícióban, és arra mindenkor ügyeltem, hogy

1) Az tiszta legyen, hogy felettes vagyok, de ember is, akivel lehet beszélni bármilyen gondról.

2) Soha, semmilyen körülmények között ne lépjem túl azt a bizonyos határt.


22/p

2023. márc. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!