Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy újabb képzelt szituáció...

Egy újabb képzelt szituáció tőlem: kétértelmű viselkedés kontra lehetőségek, avagy a férfi tragédiája?

Figyelt kérdés

Képzelt élethelyzet: egy nő és egy férfi minden héten futólag találkozik egymással egyetlen egyszer, például munkába vagy iskolába menet a metró mozgólépcsőjén. Egyikük fel, másikuk le. Első néhány alkalommal csak szemeznek és mosolyognak, később már köszönnek is, és így eltelik nagyjából 2-3 hónap. Megjegyzem: egyetlen egyszer látják egymást minden héten alig néhány másodpercre.


Legközelebbi alkalommal a férfi erőt vesz magán. Halad a mozgólépcsőn, papírformaszerűen érkezik szemből a lány, szemezés, mosolygás, köszönés, majd a férfi gyorsan megkérdezi, hogy "találkozhatnánk a közeljövőben?" A lány elkuncogja magát, és annyit mond, hogy "hát persze, de most sietnie kell". Gyorsan pörög tovább a mozgólépcső, még utólag egymásra mosolyognak.


Nyert ügy! Legalábbis annak tűnik. A férfi epedve várja a következő hetet. Aznap reggelre kinőtt egy kis férfias borosta, illatfelhőbe burkolja magát, a legszebb ingbe öltözik, csakhogy imponáljon a Nőnek, akit legutoljára láthat egy pillanatra... mert úgy véli, később sokkal többet fogja őt látni.


Elérkezik a metróhoz, elindul a mozgólépcsőn, és szemből érkezik a Nő... átkarolva egy ízig-vérig férfias, elegáns, amolyan üzletember típusú férfival, s vállára hajtja fejét. A férfi csak nézi, nézi, nézi, hátha rosszul lát, és azonnal végigfuttatja a fejében az eddigi összes, fél pillanatig tartó találkákat, hogy mit értelmezhetett félre.


Semmi sem stimmel. Minden tökéletesen alakult. A férfi nézi, nézi, nézi a Nőt, de a nő nem tekint fel, nem néz semerre, lehunyt szemmel pihenteti fejét a férfi vállán.


A férfi lelkileg összezuhan, és nem ért semmit. Ő hibázott? A Nő hibázott? Ki hibázott? Mi nem volt jó, amikor minden sínen volt? Mi nem volt jó, amikor mesébe illő ismerkedés lehetett volna? Vajon ez a férfiak tragédiája?


2014. dec. 3. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ez a szitu nem fog bekerülni a leggyakoribb esetek közé.


Ha van is ilyen: Akkor az a nő egy ribi és tuti bosszút állnék. Vagy kiiktatom Mr.Gazdagot a képből.


Baleset bárkivel történhet >:)

2014. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer szemeztek a mozgólépcsőn. Miért képzelte ezt a férfi minimum eljegyzésnek? És én sem szoktam gyorsan haladni, de ha bármi komoly lehetett volna ebből, több hónap alatt azért már tovább is juthattak volna.
2014. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A lány elkuncogja magát, és annyit mond, hogy" Meg hát.. ;-D


Nagyon elbánhattak veled kérdező ezek szerint.


"Aznap reggelre kinőtt egy" férfi a lány mellé/mellet.. Míg nem olvastam végig azt hittem ezt írod. ;-P


És a kulcs szó "mesébe illő". Üdv. a való életben!


Köszi, jót szórakoztam. ;-P

2014. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nő csak ártatlan flörtnek gondolta a szemezést, amikor találkáról lett volna szó, csak kifogást keresett, hogy siet. Már volt barátja.
2014. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!