Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas csávók miért vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas csávók miért vannak sokszor lepukkanva, ha gyúrnak, borotválkoznak, napoznak, gyakrabban járnak fodrászhoz nem szexel velük többet a feleségük?

Figyelt kérdés

aug. 17. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
WTF...
aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Hogy van lepukkanva az aki jár edzeni és ad magára? Nem értem a kérdést!
aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A lepukkanva után pontosvessző tényleg jobb lett volna.
aug. 18. 00:54
 4/16 anonim válasza:
96%

Az én férjem pl nagyon sokat dolgozik (heti 6-7 nap). Én a gyerekkel vagyok itthon + fősuli. A háztartást közösen vezetjük. Nagyon kevés energiánk magunkra és egymásra is.


Ő kicsit úgy van vele, hogy már megfogtuk egymást és jó ez így is. Engem nem zavar, ha nincs mindig rendbe a haja vagy a szakálla. Nem a külseje miatt szeretem. :)

aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
4-es, de cuki a válaszod. Nagyon aranyos. :) ilyen az igazi szeretet. 😊😍
aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

4# nagyon szerencsés a párod, hogy megtalált, remélem még sokáig együtt lesztek!


Azt hiszem, ezt hivjuk feltétel nélküli szeretetnek!😘

aug. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Oké ajnározzátok csak, de én akkor se lennék ilyen megalkuvó kapcsolatban. Nyilván mamamaci nem szexel heti többször.


Szerintem a lepukkantságon kívül nagyon sokat számít milyen a pasi az ágyban. Én meg tudom érteni a nőket is. Előbb-utóbb kevés lesz az nekik a szexért cserébe, hogy kedves, igyekszik... hozott virágot és ígér fűt fát


Hetero férfi

aug. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert az a majomkodás, feszítés meg hogy kirakat bábu legyen az ember az csak tini korban van meg.

AZtán jön majd a kötelesség, a munka , a család fenntartás és millió egyéb dolog.

aug. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Szerintem pont annyi agglegény van lepukkanva, mint házas. De sírni az ilyen magukra nem adó agglegények tudnak a legjobban. Amúgy meg ez nem sport kérdése, sokkal inkább higiénia, viselkedéskultúra és maunkra való odafigyelés.
aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha egy házasságban nem szexszel az asszony, az a legkevésbé azért van, mert nincs kib@szva a tircepsz és nincs feketére festett élére nyírt arab bohócszakáll.

A házas ember melózik. Örül, ha fingani van ideje, nem barnítózni, mert barbershopos semmirekellőkkel spanolni. Amelyik nő emiatt nem kívánja a férjét, annak a fejével van baj.

aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!