Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 100 nővel akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 100 nővel akar lefeküdni, akkor egy ilyen csajozás finanszírozása mennyi pénzbe lenne benne?

Figyelt kérdés

Ha valaki a következő tíz évben 100 nővel akar lefeküdni, ahhoz milyen költségvetés szükséges.


Nem egyszerű számolgatni, mert a nők és a szituációk különbözőek.

Van olyan nő, aki buli után rögtön szobára jön az emberrel, így nem fizetsz semmit (max az italok, esetleg a taxi árát).

Másokkal hosszabban kell randizgatni. Van, akit drágább helyre kell vinni.

Stb.

Ja, és ebbe benne van az is, hogy az ember elutazik más településre/országba csajozni.


Szóval, 100 nővel való szex mennyi pénzből jönne ki?

Prostik természetesen kizárva.

A nők egy 10-es skálán legalább 7-esek legyenek.


ma 05:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még valami: fiatal nőkre gondoltam: 18-25 év között.
ma 05:48
 2/14 A kérdező kommentje:

Én 30-as vagyok, legutóbb egy egyetemista lánnyal jártam (komoly kapcsolatban voltunk).


Koromhoz képest fiatalos vagyok, de tudom, hogy egyszer megöregszem, ezért ki akarom használni, amíg jól nézek ki. És szórakozni egy utolsót. 😃

ma 05:51
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
3 millió forint. Átlagban 1 nő 30 ezer.
ma 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3 millió forint reálisnak tűnik, és megfizethető.

Köszi a tippet!

ma 05:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Mostani árakat nézve kb 5 millió forint
ma 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Inflaciot vedd figyelembe

Amelyik no most 30 rugo, az 10 ev mulva 100 rugo lesz

Plusz még oregszel is

ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 menta34 ***** válasza:

A 30 ezer kevés szerintem. Nem prostinak fizetsz fix tarifát, hanem ismerkedsz, társaságba mész, stb. Fizetsz belépőt, vacsorát, mozijegyet, ha kell akkor panziót. Mindeközben csúcsformában kell kinézz, ruha, fodrász, menő cuccok, stb. Ja és sok nő nem lesz meg első nap, akkor ott az új randik költsége, stb.


Amúgy az egész abszurd, de hajrá. Arra lennék kíváncsi mi van ha a 62-edikbe beleszeretsz? elmondod a sorszámát, elmeséled neki hogy csak egy strigula és dobod? vagy mi?

ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyhogy 20 millio alatt nem úszod meg 🤣
ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A jövőben a pénzügyeimet illetően felívelésre számítok. De azért nem verhetem majd el az egész pénzem csajozásra, mert idővel meg akarok nősülni, aztán a végén azért nem lesz jó feleségem, mert lenulláztam magam. 😅
ma 07:19
 10/14 A kérdező kommentje:

#7


Nem szeretek bele senkibe!

Már többször megtörtént, hogy a csajozós álmaimat feladtam egy komoly kapcsolatért, aztán megbántam!


2017-ben is indítottam egy projectet. Akkor az volt a cél, hogy 2000 nővel szeretnék kapcsolatba kerülni.

Összejöttem egy nővel. Beleszerettem, de elromlott a kapcsolat. Elhagyott, én meg összetörtem!

Tavaly hasonló történt azzal az egyetemista csajjal.


Elég volt!

Nem adom fel többé a csajozós álmokat, hanem véghez viszem.

ma 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!