Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy brit csaj ismerősömnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy brit csaj ismerősömnek megírtam, hogy szépek a mellei, erre letiltott. Más nő is letiltaná a férfi ismerősét, ha ilyet írna?

Figyelt kérdés
Munkahelyről ismerem évek óta, elment a munkahelyről, és tiktokon beszéltünk utána. Elhívtam egy randira, abba beleegyezett (azt mondta majd akkor randizunk, ha jobb anyagi helyzetben lesz) majd később már azt mondta, hogy nem szívesen beszél már velem, mert egy vallási témán összekülönböztünk. Utána később megírtam, hogy gyönyörű, azt megköszönte, pár nappal később amikor a melleit dicsértem, akkor letiltott, más profilról bocsánatot kértem, azt is letiltotta.

tegnap 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó vagy.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szereti a lányokat is, arra is gondoltam, megírom, hogy benne lenne-e egy hármasban, de inkább kihagyom.
tegnap 19:28
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól tette. Én is tiltottam már le kollégát hasonló megjegyzés miatt, mondjuk őt sajnos egy ideig élőben is kerülnöm kellett.

A hozzászólásaid alapján hihetetlen értetlen vagy szociális téren. Nem vagy talán autista? (Minden rosszindulat nélkül.)

25/N

tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10. De szexpartner VÁLOGATÁST irtál! Mint a piacon a zöldségesnél!!!
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Borderline-os az vagyok. Na, még az a helyzet a csajjal, hogy randiba beleegyezett, de feltűnt, hogy egy személyes kérdést nem kérdez rólam, hogy van-e kocsim, mi a hobbim, stb. Az a benyomásom, hogy arra használt csak, hogy a politikai nézeteit terjessze, illetve egó turbózás voltam neki, hogy valaki kikérte egy randira. Amúgy elég rossz személyiségjegyei vannak, ahogy írtam, böriben volt, oltásellenes, vallási fundamentalista.
ma 04:54
 16/17 anonim ***** válasza:

"egy személyes kérdést nem kérdez rólam, hogy van-e kocsim, mi a hobbim, stb."

Valószínűleg tudja. De ha például megkérdezné, hogy van-e kocsid, akkor az lenne a baj, hogy csak emiatt (is) érdekled. Szerintem hagyd az egészet a fenébe, csak szórakozik veled. A kommentjeid alapján én még ezt sem tenném.

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem a kocsis kérdésre gondolok, hanem bármi személyes, pl. milyen kutyám van. Semmit se kérdezett. Amúgy Angliában sok embernek elég durva a humora, egy másik csajnak mondtam, hogy voltam Walesben, ő meg mondta, hogy ott csak kecskéket b*sznak, meg lehet, hogy én is azért mentem. Szóval nem éreztem kirívónak elsütni egy bókot a mellre.
ma 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!