Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy brit csaj ismerősömnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy brit csaj ismerősömnek megírtam, hogy szépek a mellei, erre letiltott. Más nő is letiltaná a férfi ismerősét, ha ilyet írna?

Figyelt kérdés
Munkahelyről ismerem évek óta, elment a munkahelyről, és tiktokon beszéltünk utána. Elhívtam egy randira, abba beleegyezett (azt mondta majd akkor randizunk, ha jobb anyagi helyzetben lesz) majd később már azt mondta, hogy nem szívesen beszél már velem, mert egy vallási témán összekülönböztünk. Utána később megírtam, hogy gyönyörű, azt megköszönte, pár nappal később amikor a melleit dicsértem, akkor letiltott, más profilról bocsánatot kértem, azt is letiltotta.

tegnap 15:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
61%
„Hülye angolok! Angol hülyék!”
tegnap 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De kinézetre nagyon az esetem, imádom az ilyen vékony, feszes seggű és mellű huszonéves csajokat.
tegnap 15:47
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk legalább lehetett volna pozitív ha már dicsérted... A baltával faragott fejű brit nőkben kevés dicsérnivaló akad
tegnap 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jó kis bige az, bár nem mindenkinek az esete. De számomra ő fullos. Mondjuk írta régen instagramján, hogy monogám, hűséges típus, nem szereti a szexpartner-válogatást. Lehetett volna annyi eszem, hogy ezt figyelembe veszem.
tegnap 15:52
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert parasztság ilyet mondani olyan nőnek, aki nem a barátnőd. Én is letiltottalak volna.
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam erre is. Annyit még hozzáteszek, hogy napi szinten posztolt fehérneműs videókat a tiktokra, a mellbimbói majdnem látszottak, csak ki kellett volna világosítani a videót. Nem csoda, hogy beindultam.
tegnap 16:31
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bókolni is tudni kell. Neked ezek szerint még nagyon nem megy.
tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is fog.
tegnap 16:37
 9/17 anonim ***** válasza:
4. "nem szereti a szexpartner-válogatást" Mire gondolhatott a "költö"?
tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát azt, hogy nem szereti a sok különböző szexparnert.


Amúgy úgy voltam vele, hogy nem nagyon beszél már velem, hát akkor feszítsük a húrt egy kicsit. Most meg kellemetlenül érzem magam, mert paraszt voltam.


Amúgy volt olyan, hogy brit csajok a mellüket mutogatták a vonaton, tehát némelyik elég lotyós. Ez a csaj, akit fűztem volt böriben, megfordult a fejemben, hogy van egy kis rafináltság benne, de nem jött össze.

tegnap 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!