Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Thaiföldre megéri elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thaiföldre megéri elmenni?

Figyelt kérdés

A csajok miatt mennék mert tudom hogy ott könnyű csajozni


Melyik éri megjobban egy igényes lakásos prosti Magyarországon vagy egy thai lány?



tegnapelőtt 22:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Engem az zavar hogy elvileg a legtöbb csaj nem is csaj hanem transznemű
tegnapelőtt 22:53
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

11.

Ez hülyeség, ott kint élőben alig van belőlük

tegnapelőtt 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

#10


Azok a módszerek, amiket magyar csajokon próbálgattam, jók lennének oda is, igaz, még azokat is tökéletesíteni kell, és bővíteni a stratégiát.

Bár a nyelvi akadályok ebben gátolhatnak, ezért inkább a nonverbális kommunikációra akarok rágyúrni.

Thaiföldön éppen ezért valamivel másabb lenne a csajozás, mint Magyarországon, de úgy hiszem, a thai csajokat könnyebb belevinni egy szexuális kalandba, ha egy tekintélyes, magabiztos, európai pasit látnak maguk előtt.


Azonban óvatosnak kell lennem: akin meglátom, hogy csak a pénz érdekli, dobom.

Egy igazi kalandot akarok, ahol kölcsönös a vonzalom.

tegnapelőtt 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13.

hát a nem fizetős átlag thaiföldi csajok nem annyira keresnek alkalmi kapcsolatot hanem hosszú távra

tegnapelőtt 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Biztos van Thaiföldön is olyan nő aki odavan a "fehérekért", csakhogy... tele van Bankok külföldi turistákkal! Nagydarab ausztrálok, amerikaiak, európaiak - mindenféle náció. Szóval sokkal több a turista mint a csak szexre hajtó nő - azaz, erős verseny lesz, mert tud válogatni a csaj. Általánosságban igaz, akkor tudsz külföldön csajozni, ha már itthon is jól megy (+ a nyelvi akadályokat is le kell küzdeni).

Ha Thaiföldön egy nő rádmozdul akkor 99.9999%-ban biztos lehetsz benne, hogy nem a pofikád tetszik neki, hanem a pénzedért teszi, vagy vízumért (vidd magaddal - s olyankor nem fogja csak úgy elsőre bekínálni a muffot egy kóbor kufircra).

tegnapelőtt 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ami meg a travikat, shemaleket illeti - mivel "különleges" így drágább is, aki erre vágyik az hajlandó megfizetni a magasabb árat. Városi legenda, hogy vigyázni kell a "csajokkal" mert lehet átoperált. Igen, sok van belőlük, de meg fogja mondani előre, mert több pénzt akar elkérni. Ha kiválasztasz a kupiban egy k.rvát aki nőnek mondja magát akkor biztos lehetsz benne, hogy tényleg az. Ha egy csinosnak tűnő nőt akarsz választani, de nem nő, akkor megmondja előre, hogy travi (és az árat is ahhoz igazítják).
tegnapelőtt 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

#14


66 000 000 emberből biztos találok olyat, aki kefélne velem, ha ott vagyok vagy 2 hétig.


Meg egyébként is, a hódítás erről szól: olyanokat is megtesznek neked a nők, amiket másnak nem, vagy csak nagyon kivételes embereknek.


Amúgy nem csak oda akarok menni. Brazíliában is hasonló terveim vannak. 😃

Részben ezek vesznek rá arra, hogy a nyelvtudásom is fejlesszem.

tegnapelőtt 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

#17 itthon találsz a 10 millióból? Pont ekkora eséllyel találsz kint akinek nem a pénzed/vízum kell.

Jól hangzik, de a hódítás nem erről szól, hanem arról az útról amivel ezt eléred 😂

tegnapelőtt 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18


Itthon csak olyanokat találtam eddig, akik hosszútávon terveztek velem.

És már nagyon elegem van ebből. Nem párkapcsolatot akarok, hanem szexkapcsolatot.


Egyébként nem hinném, hogy a magyarországi sikereim feltétlenül megjósolják a külföldi sikereimet. Én nem vagyok eleve tipikus magyar. Sem mentalitásra, sem viselkedésre, de még külsőre sem.

Külföld más világ, főleg Ázsa.

De majd meglátjuk.

tegnapelőtt 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 barátom az alkalmi és a szexkapcsolat a legnehezebb "műfaj"! Extrém jól kell tudnod csajozni. Sokkal rövidebb idő alatt kell megteremtened a szimpátiát, elnyerned a bizalmat, vonzalmat, vágyat ébresztened mint normál kapcsolatra ismerkedésnél. Ha csak dugni akarsz arra meg pláne extrém jól kell tudnod csajozni, mert amelyik nő szexkapcsolatot akar annál százszámra jelentkeznek a pasik és bőven tud válogatni.
tegnapelőtt 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!