Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Thaiföldre megéri elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thaiföldre megéri elmenni?

Figyelt kérdés

A csajok miatt mennék mert tudom hogy ott könnyű csajozni


Melyik éri megjobban egy igényes lakásos prosti Magyarországon vagy egy thai lány?



tegnap 22:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Simán
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha Thaiföldön járnék már csak az egzotikum miatt is kipróbálnék a csajokon kívül legalább egy ladyboy-t is!
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"tudom hogy ott könnyű csajozni"


Honnan tudod?


Amúgy nem éri meg!

Tapasztalat

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem voltam még ott, de menni fogok. A csajok miatt megyek én is.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátom Thaiföldön a lányok nem a külföldiek ellenállhatatlan varázsereje miatt dugnak velük, hanem pénzért 😂 Magyarán k.rvázni mennél oda is. A thai kupik amúgy kellemesek, megvan a hangulatuk. Megjegyzem, maga az ország is gyönyörű! Nem csak Phuket, Cosamu létezik, hanem még ezen kívül is ezernyi látnivalót kínál.

Magyarán, csak k.rvázni nem éri meg Thaiföldre menni, de ha már ott vagy akkor naná, hogy azt is kipróbálod 😂

tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De ott ennyire könnyű lenne csajozni ha már meglátják nálad hogy van egy kis pénzed rögtön tapadnak is rád?
tegnap 22:36
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

6

senki nem tapad rád, lese szarnak,

vannak ilyen masszázs szalonok azok a csajok tapadnak rád elég erőszakosan, ott megvan a tarifa ami nem olcsó

tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
#6 pont annyira tapadnak rád mint bárhol máshol egy kupiban a világon. Megmutatják a "kínálatot" és közlik az árat, majd választasz. Ehhez nem kell Thaiföldig menni.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én amúgy nem prostizni akarnék oda menni, hanem rendesen csajozni.

Thaiföldön több, mint 66 000 000 ember van, biztos van legalább egy pár, aki szerint jó pasi vagyok, és benne lenne velem egy kis nyári kalandban. 🤣😅


#4 voltam

tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

9.

És milyen modszerrel tervezel ott csajt szerezni!


Én voltam mar de csaj 0

tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!