Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném más férfivel is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném más férfivel is kipróbálni a szexet. Hol találok erre megfelelő partnert?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok de nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet mással. 43N.

ma 16:46
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Nőnek nem kell kirakni fotót szextárskeresőn!!!

Aki szerint igen,az még sosem szextárskeresőzött.

Fotó nélkül is özönlenek majd a megkeresések,és a pasik küldenek először fotót,a nő válogat.

Ez így működik.

ma 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
#40 te elmennél egy kecskével is...
ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
66%
Nőként, manapság amúgy, ha az életben nem akar rádmászni, vagy nem célozgat senki, nem próbálkozik finoman senki, akkor ott alapvető gond van valamivel.
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

#42

Ezt miért írtad? Mi rosszat tettem?

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

43, ha házas, akkor előfordulhat, hogy nem mernek próbálkozni. Főleg ha nem is flörtöl semennyire.

Persze vannak gyönyörű nők, akiket zaklatnak, de egy átlagosabb szép nő, ha nem tud flörtölni, megközelíthetetlennek tűnik. A jó hírére meg mindenki ügyel.

ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
43: Gondolom az még véletlenül se jut eszedbe, hogy esetleg aki próbálkozott nála eddig, az nem tetszett neki. Ha szembe jön vele egy fsz, amelyik dugni akarna vele, már teheti is szét a lábát, igaz? Nem azt írta a kérdező, hogy "már annyira elegem van, hogy az első szembe jövő farkat magamba fogadnám!" De ettől a gondolodástol persze én se vagyok teljesen mentes. A páromnak 34 éves koráig nem volt komoly kapcsolata, és amikor társkeresőn megismertem, azt hittem azért nem, mert egy kiállhatatlan nöszemély. Hát nem, a világ legodaadobb, legadakozobb, legkényeztetöbb hölgye! És már 12 éve élvezhetem minden szinten a társaságát.
ma 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Van itt olyan idősebb nő aki pl a fiatal 25 éves srácokat szereti?
ma 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

47 Hát nő az nincs ,de lenne egy férfi...


(Na jó, ez csak egy nagyon rossz vicc volt. :)

Miért érdekelnek az idősebb nők egyébiránt? Voltál már együtt ilyennel?

ma 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!