Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném más férfivel is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném más férfivel is kipróbálni a szexet. Hol találok erre megfelelő partnert?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok de nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet mással. 43N.

ma 16:46
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz társkeresőre regelni? Ide is megtetted...
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Értem, tehát kisfarkúhoz mentél hozzá...
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

18. Látom.

Társkeresőn nem ismerhet fel ismerős? Nem tudom milyen nem is láttam soha.

ma 17:30
 24/45 anonim ***** válasza:
Nem láttad soha? Viccelsz? Mindig csukott szemmel szoptál?
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Basszus Társkeresőn nem voltam soha.

Szopni nyilván nem csukott szemmel szoktam!

ma 17:39
 26/45 anonim ***** válasza:
Van egy külföldön, Írországban élö haverom. 47 éves. Ha érdekel kérlek adj meg egy elérhetöséget, email cím, ilyesmi. Jó srác, szeret utazgatni a világban. Most járt meg egy Argentina-Brazilia-Uruguay utat, 12 nap alatt.
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Na nekem meg nem is válaszolsz...

Szép! :O

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Na jó, de először is merre laksz? Mert a pasik kényelmesek, nem akarnak egy kis kalandért sok km-t utazni :)
ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen találhatsz partnert. De mindenképpen beszéld meg a férjeddel, hogy mire készülsz, legyen gerinced.

Attól még, hogy elzárkózik a hármastól, joga van tudni, hogy mit tervezel. És joga lesz azután neki is becsajozni. Gondolom, neked is rosszul esne, ha a hátad mögött szexelne valakivel.

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Ha ez neked gondot okoz, akkor van baj, vastagon. a férjedet vették neked a piacon?
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!