Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném más férfivel is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném más férfivel is kipróbálni a szexet. Hol találok erre megfelelő partnert?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok de nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet mással. 43N.

ma 16:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Szia😊

Én ugyanebben a cipőben járó 39 éves ferfi vagyok.

Szívesen beszélgetnék, ismerkednék veled. Ha megengeded, írok privit😊 De csak ha megengeded, kéretlenül soha

ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
31. Írj nyugodtan.
ma 18:58
 33/45 anonim ***** válasza:

Ha diszkréten akarod csinálni,akkor csak ismeretlennel csináld,és senkinek egy szót sem.

Én szextárskeresőt ajánlanám,nőként,főleg a Te "paramétereiddel" válogathatsz majd.Ha gondolod írj rám,ellátlak tanácsokkal,hogy csináld.Van tapasztalatom bőven.Pasi vagyok.

ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár em is irhattam volna, ha erdkel kérdező a tapasztalatom, mivel egy cipőben járunk írj rám.N 47
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Bár gondolom millió privatot kaptál 😃😀😀
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
31es vagyok, "hasonló cipő" témával írtam neked🙂
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
50%

Szia! A társkeresőt arccal nem ajánlom. Mondjuk nyaktól lefelé tehetsz fel, csak a háttérből fel ne ismerjenek.

Én innen feküdtem le valakivel meg egy ismerősömmel.

Mindkettőnek van előnye, hátránya. Ismeretlennel úgy mész el, hogy fogalmad sincs kicsoda és senkinek nem mondhatod el, hova mész vele, szóval veszélyes. Ismerős meg lebuktathat. Férfiak hajlamosak átváltani birtoklóba és nem biztos, hogy csak úgy elenged, ha meguntad.

Én nem bántam meg egyik pasit se, jó sz.r volt mindkettővel a szex, arra jó volt, hogy lehiggadjak.

ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
30 as basszus te nem vagy a kérdező helyében, fogalmad sincs ez milyen.37 nek igaza lehet arccal semmiképp mert felismernek.En itt találtam de nehéz olyat kifogás akivel a szimpátia megvan és.normalis is életben is.Nah meg elnis megy a talalkozora
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
37. Ez elgondolkodtató. Egy kérdést feltehetek privátban?
ma 20:04
 40/45 anonim ***** válasza:

#37

Szívesen ismerkednék veled😊

ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!