Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem rossz ember vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem rossz ember vagyok és kihasználom a helyzetem, kitől kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok, nincs családom, egyedül élek, a hivatásomnak szenteltem az életem mint szociális gondozó.

AZ utóbbi fél évben olyan viszonyt alakítottam ki egy családdal ami helytelen és talán etikátlan is. SZexuális viszony.

nem szívesen írnám le hogy kivel és mit teszek, nem viszi előbbre a mondandómat. Lelkileg nagyon megvisel amit teszek,érzem a súlyát, de képtelen vagyok tenni ellene mert jelenleg semmi más nincs az éltemben ami plusz örömet adna. Pszichológushoz is fordultam már, de mivel ott sem tudtam teljesen megnyílni így nem tudott segíteni.

Az elszakadás lenne nyilván a legjobb, de 8 éve vagyok velük kapcsolatban és nagyon nehéz, ráadásul számítanak rám.


ma 10:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Troll
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem troll. Nem kell bántani senkit, amíg nem tudjuk a hátteret. Mindenkinek van olyan dolga ami miatt el lehet ítélni. Előbb a saját háza táján söprögessen mindenki aki bántó szándékkal ír ide...


A kérdező csak tanácsot kért mit lehet tenni, úgy hogy belement olyanba ami lelkileg is már tönkre teszi.

ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
#22 ne nyald már a seggét. arra kíváncsi, hogy rosszat tesz-e. de nem írja le hogy mi az. itéljük meg úgy, hogy nem árulja el hogy mit tesz. csak a sok simps miatt jött akik non stop nyalják nekik. valódi itéletet akarsz írd le mi a helyzet. ego simogatást akar
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van 23 . Teljesen névtelen az oldal. Aki ide se ír ki valamit akkor valószinűleg nincs mit kiírni. De legalább fantáziája lenne és akkor mégha troll is tudnánk valami tanácsot adni.
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kerdezo nem vagy rossz ember.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!