Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem rossz ember vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem rossz ember vagyok és kihasználom a helyzetem, kitől kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok, nincs családom, egyedül élek, a hivatásomnak szenteltem az életem mint szociális gondozó.

AZ utóbbi fél évben olyan viszonyt alakítottam ki egy családdal ami helytelen és talán etikátlan is. SZexuális viszony.

nem szívesen írnám le hogy kivel és mit teszek, nem viszi előbbre a mondandómat. Lelkileg nagyon megvisel amit teszek,érzem a súlyát, de képtelen vagyok tenni ellene mert jelenleg semmi más nincs az éltemben ami plusz örömet adna. Pszichológushoz is fordultam már, de mivel ott sem tudtam teljesen megnyílni így nem tudott segíteni.

Az elszakadás lenne nyilván a legjobb, de 8 éve vagyok velük kapcsolatban és nagyon nehéz, ráadásul számítanak rám.


ma 10:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írod le a probléma lényegét, hogy várod el, hogy valaki segítsen?

Itt aztán lehet, mert senki sem tudja, ki vagy…

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Anonim az oldal , nyugodtan írd le. Így nem tudunk segíteni .
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mivel fogalmam sincs, miről beszélsz, nem tudok neked segíteni.

A pszichológus is így volt vele, mint mondtad is. Tanulj ebből és írd ki magadból.

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor te most egy bácsival szexelsz aki egyébként nem képes magát ellátni? Stabil
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem dehogy bacsival. Fiatalabb mint en, sokkal.
ma 10:29
 6/23 anonim ***** válasza:

Á, szóval ott vagy kérdező, csak nem reagálsz arra, hogy írd le, mi bajod...

Nem értem, minek írtad ki a kérdést egyáltalán...

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kiskorú? Ha nem akkor mi a baj?
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerint szociálisan rászorult, vagy sérült fiatalemberrel teszed amit teszel.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tartozik a kerdeshez h mit teszek pontosan. A lenyeget ebbol is lehet erteni. Csak azert akarjatok tudni mert kivancsi mindenki.
ma 10:39
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
De most mit vársz tőlünk tulajdonképpen?
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!