Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ennyi idősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyi idősen ilyen magas a libidóm?

Figyelt kérdés
Normális, hogy még 38évesen is szinte mindig a szexre gondolok? Fiatalabb koromban is ilyen voltam egy cseppet sem változtam, folyton az jár az eszemben. A potenciám sem változott semmit az évek alatt. Szerencsére elég fiatalos vagyok. A feleségem kivan tőlem. Régebben nagyjából tudta tartani a tempót, nem volt ezzel gond de pár éve a gyerekek születése után eléggé megváltozott a szexualitása.

ma 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Még 10 év és jobb lesz.
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Az anyák már másképp gondolkodnak, a testük is másképp működik. Te ezek szerint nem lettél valódi apuka, aki lelassít a gyerekek, és a felesége kedvéért.

Egyébként meg 38 éves vagy, nem 78. Tök normális, hogy kívánod a szexet. Csak az nem normális, hogy szinte mindig arra gondolsz. Ha gyerekeid vannak, az életednek ezt az oldalát vissza kellene fogni.

ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Miért is kellene vissza fogni???

Mert egy házaspárnak gyereke született? Vissza fogni?

Majd már a gyerek születése után zárdába kell vonulni, mert nem lehet szeretkezni.

Nőként írom (35) párom 47 és reggel és este is szeretkezünk. Gyerek ide vagy oda.

Attól, hogy megszületett ő csak erősítette a kapcsolatunkat.

Nem lemondunk az élvezetekről. Kontroláljuk természetesen, dolgozunk, ellátjuk a napi teendőnket de igenis megteremtjük azt a fél órát este is és reggel is mikor egymással is foglalkozunk.

ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
09:57 Ne haragudj a kérdésért, de hol írtam azt, hogy mondjon le az élvezetekről? Azt írtam, hogy egy szülőnek nem lehet az az első és egyetlen gondolata, hogy kefélni akar. Meg kell lennie a gyerek mellett is az intimitásnak, de a szülő minden esetben a gyereket maga elé, a saját szükségletei elé helyezi. Legalábbis amikor én gyerek voltam, akkor az én szüleim ezt tették. Ahogyan teszem én is ugyanezt.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút normális egy egészséges férfinál. Én home-officban dolgozom. A feleségem is itthon van és van egy másfél éves gyerek(33F/28N). Naponta 2x is szexelünk, de munkaidőben ki is szoktam csapni. Bár most gyakorizok az tény :D
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár év és alább fog az hagyni.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj kedvet, hogy együtt csináljatok ezt is.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!