Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valami kötődési probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami kötődési probléma lehet nálam, hogy eléggé ribis "életvitelem" van?

Figyelt kérdés

Habár már mindjárt 29 leszek, de soha nem volt komoly kapcsolatom, ami azért nem teljesen balszerencse miatt van..

Habár nem direkt csinálom, de valahogy ösztönösen olyan srácok tetszenek meg, akik bizonyos értelemben elérhetetlenek (pl kimennek külföldre, vagy érzelmileg sérültek, ilyesmik), de végső soron soha nem működik.

De emiatt meg mindig elölről kezdem az ismerkedést, és örökké új pasikkal fekszem le. És az a legrosszabb, hogy bár nem érzem úgy, hogy mindig új emberre vágynék, de valahol azért izgalmas is, mikor valakivel randizgatok, először van csók meg szex vele, és esélyes ez alapján, hogy hosszabb kapcsolatban is előjönne az, hogy hiányozna az izgalom. Meg alapból is azt érzem, hogy nagyon nem vágyom a szürke hétköznapokra, nekem ez valahogy unalmas. Én szeretem, ha a találkozók különlegesek, és csak egymásra figyelünk, nem a napi teendők meg rohanás..

Már szinte félek újra felmenni mindig Tinderre, mert mindig akad valaki, de tudom, hogy úgyis rossz vége lesz, és mindig folytatódik tovább a kör:/


Ki lehet valahogy ebből kerülni vajon?


ma 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
30 éve ebben vagyok én is attól még nem vagyunk ribik
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de én pasiként voltam mindig ilyen. Viszont mégis nagyon kevés nővel voltam, de az elsőt el is vettem. Azóta míg nem áll velem szóba a többi. 🤷‍♂️
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!