Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oldalon lehet sugarbaby...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon lehet sugarbaby-t találni, és körülbelül milyen árban van, ha csak havi 2-3 alkalomról van szó?

Figyelt kérdés

szept. 18. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja amúgy bocsi én most nem keresek, van egy fix, vele jól működik a dolog.
szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

(4-9)

9-es, ebben igazad van, megesik. Bár én már figyelek rá és az elején olyan személyiséget keresek akibe nem tudnék beleszeretni valamiért. A Te módszereddel sincs semmi gond. Volt nekem is ilyen, igazából mindkét dolognak megvan az előnye.

szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%
Undorítóak vagytok. Aki fizet, meg aki elfogadja. Mindkét oldal beteg.
szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

Puncs.hu


Hú..még mindig vonz, hogy kipróbáljam (közben taszít is..mégiscsak prostitúcióról van szó...), de most együtt vagyok egy 55 éves férfival, őt meg szeretem, ( amellett, hogy alig van szex..), szóval, offos a dolog😏


25/L

szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
#14 elpazarlod az értékes éveidet.
szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!