Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmentes sugar kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes sugar kapcsolatban több lány/nő benne lenne, mint az olyanban ahol a szex a lényeg? Vagy nem ezen múlik?

Figyelt kérdés

Mert engem akár érdekelne ilyen is, 27 éves férfiként.


Kiváncsi vagyok, hogy akik a klasszikus szexet is tartalmazó sugar kapcsolatot elutasítják, azok vajon az ilyet is?



júl. 2. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Sok mindenen múlik s sajnos nincs olyan pasi aki szexmentes sugar kapcsolatot akar.

Legtöbbnél a jelige valamit valamiért...

Holott lehet a törödés a beszélgetések kozos élmenyek többet jelentenének nekünk lányoknak.

júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Lol beszélgetés, törődés de azért fizessenek már neked mert baxni az már derogál. Ez nem így működik.
júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

És szexmentes sugar kapcsolatnak mi a lényege? Itt is írják, persze a beszélgetés többet jelentene a nőnek csak hát itt a pasi aki fizet. Vagyis akkor azért fizet, hogy jobb legyen a nőnek? Azért szokás fizetni, hogy nekem jót csináljon valaki a pénzemért, ezért adom neki a pénzem és nem pedig azért, hogy én csináljak neki jót.

Persze ez nem jelenti, hogy ő érezze rosszul magát vagy, hogy nem lehetek kedves stb csak azt nem értem, hogy miért fizetek ha semmi nem történik köztünk?

júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én aszexuális vagyok, szóval ha fizetnék egy lánynak, szinte biztos hogy szex nem lenne. De én sem látom hogy önmagában a beszélgetés vagy a "törődés" miért lenne jó. Úgy értem, mélyebb beszélgetést jobb olyannal folytatni akihez az ember érzelmileg is kötődik. Barátok, család, stb. Idegennel maximum semleges témákról lehet jót társalogni, de ilyen embereket meg megismerek az adott téma kapcsán a hobbim, munkám, tanulmányaim alatt.

Én ha már fizetnék lányak "együttlétért" (egyelőre nem tervezek) akkor valószínű valamilyen fétis tartalma lenne a dolognak, akár kizárólag fétis, akár valami hasznossal tevékenységgel egybekötött.

júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én a szeretet illúziójáért fizetnék, illetve hogy én szerethessek valakit (többé-kevésbé) feltétlenül.

Én egy kutyától vagy macskától sem várom el, hogy szeressen, bár a maga módján szeret… Azért tartottam eddig mindig állatot, hogy én gondozzam, “menedzseljem”, kielégítsem a szükségleteit és ez örömet okoz.

Így az is örömet tudna nekem szerezni, ha egy embernek vennék ezt-azt, meg támogatnám anyagilag… És egy csinos (vagy nekem tetsző) lány esetében el is indulnának az agyamban azok a kémiai folyamatok, amelyek erre jobban hajlamosítanának is és amire igazából vágyom. Olyan lenne ez mint egy játék, már az óvodás korú gyerekek is vágynak hasonlókra… Valódi kapcsolathoz viszont nem vagyok elég ép érzelmileg és tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy egy nekem tetsző nőnek nem lennék elég éles helyzetben (akkor meg minek sajátítsam ki magamnak?)…

júl. 2. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szexmentes fétisre voltak ilyen kapcsolataim, de tapasztalatból mondom, hogy szexre könnyebb találni lányt,nőt, mint egy enyhe fétisre, ami nem durva, és nem gusztustalan.
júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat azert en igenyelnem a szexet is akkor mar.

26 n

júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na találtál valakit?
júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!