Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Ti benne lennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Ti benne lennétek egy “barátság extrákkal” kapcsolatban, lehet rövidebb vagy hosszabbtávú is függetlenül attól hogy kapcsolatban élsz avagy sem?!Nyilván mindenki maga dönti el hogy mit vállal fel és miért, a lényeg az élvezeteken alapul...

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Már benne vagyok
2020. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Benne
2020. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Valójában én is benne lennék egy ilyenben ha lenne egy olyan lány aki bevállalná velem 😊 Gondolom azért ez kölcsönös szimpátia és megértés alapján megy... Ez ismeretségi körön belül működik, vagy lehet idegen akivel kialakulhat??Vagy valójában mitől függ??
2020. aug. 17. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Benne vagyok.

Nekem tenyleg egy fiubarattal alakult ki, kb a semmibol.

2020. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idegennel is kialakulhat.
2020. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg az élvezet? Azt hittem, az ilyen kapcsolatoknál a lényeg a barátság. Minden más extra. Vannak barátaid? Velük milyen a kapcsolatod, mitől nevezel valakit barátnak? Ha én szeretnék barátság extrákkal kapcsolatot, mindazokat szeretném csinálni ezzel az emberrel, amiket a barátaimmal, vagyis mély, bizalmas beszélgetések, közös programok. Ha te nem ilyet keresel, akkor végül is nem barátságot akarsz extrákkal (ami = szex?), hanem egy szextárgyként kezelhető partnert, akit megdugsz, amikor kedved van, elköteleződni viszont nem kell mellette.
2022. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!