Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Csak szex" kapcsolatnál mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak szex" kapcsolatnál mi a lényeg? Hogy mind a két fél orgazmushoz jusson?

Figyelt kérdés
Nem elképzeléseket várok, inkább olyanok válaszát, akik valóban részt vettek már ilyen kapcsolatban.
2022. nov. 27. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?
2022. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arról szól, hogy segítünk egymásnak levezetni a feszültséget és mind a ketten dugunk egy jót és igyekszünk teljesíteni a másik vágyát is. F
2022. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: van elképzelésem, de itt most mások válaszait várom, köszi.

Második: kielégíted a nőt, mindig? Csak azért kérdezem, mert engem soha meg se próbált egy alkalmi szexpartnerem se. Én meg úgy csináltam, mint akinek ez rendben van.

2022. nov. 27. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a kölcsönös örömszerzés a lényeg. Másképp neked mi hasznod van belőle?
2022. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi hasznom nem is volt. Voltam annyira megalkuvó, hogy elfogadtam ezt így. Az itteni válaszok azt mutatják, hogy sok nő még. Már nem tennék így.
2022. nov. 27. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Orgazmus nélkül is lehet élvezni a szexet. Nekem nagyon nehéz eljutni odáig és nem akarom ezzel elrontani.
2022. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapestben a kölcsönös orgazmus a cél.

Ebből lehet kiindulni, Ez férfi esetében garantált, más, ha nem valami lúzer az illető, ami ugye kizárt, mert eljutott odáig. Nyilvánvaló a nőnek is ez a szándéka, vágy a történettel kapcsolatban.

Viszont nem vagyunk egyformát.

Esetemben, ha egy nő beenged a lábai közé kötelességemnek érzem, hogy kielégüljön, vagy így, vagy úgy. Aki nem így indul neki az csupán maga boldogságát látja az ilyen jellegű kapcsolatban.


47F

2022. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus az alap, a többi csak hab a tortán
2022. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg egy szaxkapcsolatban vagyok, de ugyanezzel a partnerrel korábban jártam is, illetve előző párom előtt is összejártunk.

Szerencsére nekem mindegyik partneremmel élvezetes volt a szex, illetve esetek döntp többségében ki is elégültem.

Ez nincs másképp a szexpartneremmel sem, de azért néha előfordul, hogy nem jön össze. Én vágyom az együttlétre és persze az orgazmus jó ha van, de nem szoktam bánkódni ha néha elmarad.


Annyira mindenesetre kölcsönös a dolog, hogy míg a pasijaimmal előfordult, hogy csak leszoptam őket, a szeretőmmel ilyen soha nincs. Már egyoldalúan.

2022. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, Kérdező. Tényleg milyen hülyék vagyunk, amikor megalkuvóan viselkedünk. Tök jó, hogy felhoztad.
2022. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!