Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kifejezetten kövér sugarba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kifejezetten kövér sugarbaby álatalában bevállalósabb és olcsóbb mint egy tipikus cicababa, vagy egy modell alkatú és intelligensnek is kinéző nő?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne ebben a világban, de érdekel…


Én úgy tudom, hogy egy kifejezetten szép lánnyal olyan 1-1.5 millió / hó a monogám kapcsolat + szex (gumi nélkül, ezért is fontos hogy monogám).


Egy ilyen 160-170 cm közötti 100-130 kilós nő az olcsóbb és bevállalósabb lehet?



máj. 21. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, itt is van ár-érték arány.
máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát láttam már dögös, szexi duci csajt, szóval el lehet kérni akár annyit is.

Viszont férfiként azt látom, szinte mindenkinek a vékony tyúkok kellenek.

máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
(bocs a tyúk jelzőt)
máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Napi duci kérdés meg volt, csak más köntösben.

Nehogy azt hidd, hogy egy duci nő csak azért tud vadállat lenni az ágyban, mert hálás. Ezt nem is tudom honnan vettétek.....

máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én nem arra gondoltam, hogy hálás, hanem arra hogy kompenzál… Mivel nem tud a testével annyi embert megfogni, az élménnyel kell amit okoz (talán?).


Én jártam régebben pár BBW kategóriás prostihoz, sajnos most nincsenek jók köztük, mindig azonnal felvették és rögtön tudtam menni… Másfajta lányhoz is akartam menni, tipikus szexi csajhoz (bár nekem nem a zsánerem, azért bajancslistás), de nem jutottam be mert, fel se vették. Gondolom szinte állandóan van vendégük.

máj. 21. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
És ki a franc akar a testével többszáz embert megfogni?
máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aki a testéből akar megélni.
máj. 21. 20:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Akar prostiként, akár az interneten, stb.
máj. 21. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor úgy is kell neki.
máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olcsóbb, mert kevesebben keresik.
máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!