Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oldalon lehet sugarbaby...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon lehet sugarbaby-t találni, és körülbelül milyen árban van, ha csak havi 2-3 alkalomról van szó?

Figyelt kérdés

szept. 18. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
puncs.hu
szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

puncs.hu

Ár - minőségfüggő, nagyon szóródik. 100-150k-ért kapsz félhivatásos k.rvát (azaz aki hivatásszerűen ebből él, s esetenként a rosszlányokon is hirdeti magát). Normál testalkatú, úgy-ahogy legalább átlagosnak kinéző sb ára kizárólagos jogokkal: 1.5-2 szobás albi ára + rezsi + 50-100k közötti költőpénz, azaz 300k-nál fog kezdődni. A felső határ meg a csillagos ég, van olyan aki 500k alatt kávét sem iszik meg veled.

szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
#2 akkor én még olcsón is adtam magam 80k / alkalom vékony sportos testtel. Köszi, emelek a tarifán🤣
szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én évek óta vagyok puncson mint sugardaddy és nem feltétlen igaz amit a 2-es ír. Igen van aki 100-alatt hozzád sem szól. De én például mindig azokat az ártatlan normális lányokat kerestem akik nem a luxusért csinálják, hanem céljuk van az életben. Sulihoz kell vagy az álmukat megvalósítani. 50e/alkalom is bőven megfelel sok lánynak akivel megvan a közös szimpátia. Főleg ha megtapasztalják hogy puncson sokan csak 1 alkalmat akarnak, velem meg hosszútávon elvannak folyamatos ellátással.

3-asra válaszolva, a testalkat nem minden, de hajrá.

szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3 te alkalmanként adod magad 80k-ért - bárkinek 😂 Ez a különbség az sb és a félprofi szolgáltató között. Az sb-vel exkluzivitást is vásárolnak (vagy azt hiszik), aki nem dug rajtuk kívül más szponzorral.

#4 ők szintén a félprofik, ahol nem egyedül játszol velük a "ligában". Szintén több szponzortól csipegetik össze a zsetont.

szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 hosszútávú daddyvel én is elvagyok olcsóbban, mert jó dolog, mikor nem kell folyton újat keresgélni.
szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 nincs ilyen, hogy exkluzivitás. Ez max. akkor működne, ha veled élne és minden lépéséről tudnál. Ez nem házasság vagy párkapcsolat, hogy az ember hűséget fogadjon.
szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 nincs, de a szponzor aki fizeti a sugarbaby lakását, rezsijét az azt hiszi rajta kívül más nem jár fel hozzá pénzért dugni 😂
szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Találtam már hosszabb távra olyat aki csak velem volt, megvolt a bizalom, volt hogy ott volt hetekig nálam. Nem is csak puncson lehet találni ilyen lányokat. Nem mindenki annak a híve hogy egyszerre több pasija legyen, akkor is ha jobb a pénz úgy. 7-es, de van hűség közös megegyezéssel, de legalábbis elmondjuk egymásnak ha más is kerül a képbe, hisz az egészség is megkívánja ezt. Ezért nem szeretem mikor a prostit keverik az olyan lánnyal aki szimpátia mellett támogatásért valakivel találkozgat. Legutóbb is wellness hétvégékre jártunk meg minden. Persze kell bizalom és idő, eleinte én sem adok oda mindent a két szép szeméért.

Én is adtam már 200-at is 30 percért, de nem érte meg. Nem a pénz miatt. Több idő kell hogy kijöjjön ki a megfelelő.

Abban igazuk van sokaknak hogy puncs is már tele van prostikkal, tinder is megváltozott, de a megfelelő helyen keresve lehet még olyan lányt találni akit én keresek.

6-os, ha keresel valakit akkor írj, most én is a megfelelőt keresem jelenleg.

szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

De ez a felállás azért nem működik, mert a daddyk ilyenkor MINDIG szerelmesek lesznek. Nekem is mindig 2-3 hónap után véget értek az ilyen utazgatós-programozós sugar kapcsolataim, mert addigra már többet akartak. Én már inkább maradok a heti 1x szexelünk aztán mindenki menjen a dolgára felállásnál.

szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!