Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év feletti szűz férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti szűz férfiak, miért vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

Ki, mi okból tartja a szüzességét?

Mennyi idősek vagytok jelenleg?



szept. 18. 18:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10: Ezek neked magas elvárások? Randiztál már olyan lánnyal akire nem állt fel? És olyannal, akivel kétszer is összevesztetek? És olyannal aki benyögi hogy az exe bezzeg így meg úgy? (Nem ezekkel a szavakkal, de valszeg az exére gondolt)


Szerintem ezek nem magas elvárások, hiszen ha ezek nem tejesülnek, akkor én szó szerint SEMMIT sem veszek ki ebből a kapcsolatból, max a csaj. Egyéjszakást sem szeretnék úgy hogy nem is tetszik a csaj. Odajött egy bulin egy ilyen dagi csaj hozzám egyszer, vele lehetett volna valami, de nem sajnálom, mert láttam hogy miután visszautasítottam ment tovább más fiúkkal táncolni. Én nem szeretném, hogy rossz élmény legyen a szűzességem elvesztése, legyem normális a csaj és számomra vonzó, mert különben semmit sem fogunk tudni csinálni mert nem áll fel.

szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

értem, köszi!

és mennyi idős vagy?

szept. 19. 11:05
 13/21 anonim ***** válasza:
12: 25 de azt is mostanában töltöttem be
szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 25 volt és szűz, amikor összejöttünk. Neki előttem nem volt senkije, szar családi érzelmi háttere volt, visszahúzódó volt, nem mert lépni, félt állandóan a visszautasítástól, pedig jó pasi. Szinte én szedtem fel őt, de egyáltalán nem bántam meg. 6 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk és nagyon jó a szexben, már csak azért is, mert neki tényleg az volt a legfontosabb, hogy nekem hogy a jó.
szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Én, 58 évesen bizonyos értelemben még szűznek tartom magam.

Ennek az az oka, hogy olyan nővel még nem voltam, akire azt mondanám, hogy megvolt az a bizonyos szikra, mert olyan volt, ami igazán az esetem.

Akik voltak, azokkal csak maximum szikrácska volt, az meg nem az igazi.

szept. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#9 pontosan, nálam a pohár mindig félig tele van:) ha az életől citromot kapsz, én limonádét csinálok. legalább valamiben első leszek a 80 éves szűz:)
szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13%

Jó párvév múlva 40-50 éves férfiak is lesznek akik még soha nem voltak nővel, mert nem könnyű ma nőt kapni. Sőt. Inkább mondanám, hogy nagyon nehéz.

Van az a jó kis film, hogy "40 éves szűz". /Pierr Rihárd/

Természetesen ez férfiről szól.

Szerintem ilyen már nem csak filmben van, hanem a valóságban is.

Luxuscikk lett a nő.

A mai férfiaknak már nem a Ferrári az álmuk, hanem egy átlagos hétköznapi nő.

A jó nő, a csinos nő, az abszolút kizárt. Arra még gondolni sem érdemes.

szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 25 voltam amikor sikerült becsajozni 😃 Mondhatni szerencsém volt. Azóta volt több is de ugyanúgy blfsz vagyok a csajozàshoz. Van aki ért a nők nyelvén tudja mikor mit kell mondani, hogyan kell viselkedi hogy vonzó legyen szàmukra és van aki nem sőt inkàbb az ellenkezőjét vàltja ki. Akik ìrjàk hogy próbàlkozz azok kb minden 5. Próbàlkozás után becsajoznak de lehet sokat mondtam ezért nagy a szàjuk. Akinek nem megy lehet minden 100. Jönne össze az is olyannal aki lehet nem kelt vonzalmat.
szept. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

Unalmas már ez az incelhiszti.

szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%

Én is ezt mondtam.

A nőkkel való ismerkedéshez kell egy alap adottság, egy rátermettség.

Ezt nem lehet tanulni, ez benne kell hogy legyen a fizimiskádban.

Akinek ez alapból nincs meg, annak nagyon nehéz lessz nőkkel ismerkedni.

Szerencsére ma már vannak kezdeményező, bátor rámenős nők, akik fölcsípik a kiszemelt férfit. Reméljük egyre több ilyen nő lessz, mert csak így tud haladni a világ.

A másik meg az, hogy igazából főlösleges is kezdeményezni a nőknél, mert 10 esetből 8× biztosan el leszek utasítva. A maradék kettő meg 2-3 tali után fog lelépni, mert szebb, sármosabb, gazdagabb férfit keres.

Úgyhogy én azt látom, hogy igazi jövője csak annak van, ha a nő kezdeményez.

Engem még nem szedett föl senki, de talán majd egyszer ez is bekövetkezik.😢

szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!