Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év feletti szűz férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti szűz férfiak, titeket zavar, ha a nő már nem szűz?

Figyelt kérdés
Mert tinédzser korban gyakori, hogy két szűz kerül össze, de később ennek csökken a valószínűsége. Titeket zavarna, ha egy korotok körüli lány/nő már nem lenne szűz?
2023. júl. 4. 03:36
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem
2023. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a tapasztaltakat szeretem :)
2023. júl. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Egy 20 feletti srácnak már tök mindegy, csak nő legyen, nem számít, szűz vagy sem.

Viszont a nőknek nem mindegy, túlnyomó többségük nem akar szűz pasival szexelni.

2023. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én jóval előtte előre megesküdtem, hogy nem fog érdekelni.Mégis kifogtam egy szűzet. Mégsem láttam az életemben szűzhártyát, mert olyan zavarban voltam. Benyomtam a farkam csak úgy vakon neki. Volt előjáték, de biztosan nem elég. Ujjazni, a csiklóval játszani, szerintem később tanultam meg. Olyan régen volt, igazán sokra nem emlékszem az első alkalomból. Később jöttek a jobbak, miután összeszoktunk.
2023. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít.


Én 20 éves koromban ismerkedtek, és elég jó barát lettem egy 24 éves lánnyal, aki megkérdezte volt-e már kapcsolatom, őszintén válaszoltam nem, erre úgy elutasított mint annak a rendje.

2023. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3as, ez azert nem mindenkire igaz, en most egy szuz pasiba vagyok teljesen beleesve, orommel szexelnek vele, de nem tudom becserkeszni. Asszem nem jovok be neki :(

Pedig komolyra is el tudnam kepzelni vele, olyan kulonleges srac. Es nem lep felem, pedig ha talalkozunk tarsasagban, olyan erdeklodo meg mintha figyelgetne..

Na de a lenyeg, hogy tudom ezt rola, o maga mondta el, es nagyon szivesen lennek vele egyutt, csak hat... ugy tunik, nem kellek neki. Eszembe se jutna elutasitani ot csak azert mert szuz. Dehogy. Ez csak meg vonzobba teszi a szememben.

2023. júl. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek #6-al. Én is egy 24 éves szűz férfit próbálok “becserkészni.” De szegényem kicsit béna, mármint nem jutunk egyről a kettőre, nem mozdul rám, én meg azért még adok neki esélyt, de ha nem fog lépni, akkor én fogok. Maximum elutasít. Én is 24 éves vagyok, de nekem már volt 2 párom+1 szexkapcsolatom, ezért kérdeztem a kérdést.
2023. júl. 24. 05:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Na te legalább mersz lépni, én meg nem, mert nem vagyok felkészülve az elutasításra. Főleg úgy, hogy azért neem már nagyon sok tapasztalatom van, mivel 30 felett vagyok. Olyan lenne, mint egy csattanós pofon. Pedig nagyon szeretném őt, és még csak nem is a szex miatt, azzal akár várhatnánk is, amig akar. 7-es, vannak jó tippjeid erre a "felszedésre"?
2023. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem számít,hogy zűz legyen. legalábbis számított amíg nem akartam szüzen meghalni. mostmár ezt akarom


22/f

szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!