Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év feletti szűz férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti szűz férfiak, miért vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

Ki, mi okból tartja a szüzességét?

Mennyi idősek vagytok jelenleg?



szept. 18. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Én 21 éves vagyok és nem szűz, de van pár barátom aki az. Én azt látom, hogy meg se akarják próbálni. Azt remélik, hogy majd felszedi őket egy csaj.

Az egyikőjüket kérdeztem, miért nem ismerkedik, hiszen ő a férfi. Válasz:

"16 évesen megpróbáltam és nem jött el a csaj randizni"

Azóta soha egyetlen nőt nem szólított meg. Komoly.

Úgy akarnak kapcsolatot vagy bármilyen viszonyt, hogy semmilyen energiát nem tennének bele.

szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

#1 jól írja. Lúzerek vagyunk.

Mindegy milyen szót vagy kifejezést használunk. Lehet a külső de leginkább a személyiség az ami egyetlen lánynak se vonzó

szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem kellek a nőknek.

35F

szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ja ez az ok nem kellünk a csajoknak, van pár olyan is aki várja hogy a özi a szájába száljon, de a többség valamilyen oknál fogva nem tetszik a csajoknak, külső ketyós vagy valami más de én 36 ével meg nyerem a versenyt
szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
a) Nem kell a nőknek, b) túl sok szorongás van bennük, hogy nőkkel kezdeményezni merjenek, esetlenek, suták a csajozásban (de a normál kommunikáció sem az erősségük - ha barátid nincsenek, akkor csajod hogy legyen?), c) aszexuális vagy valláskárosult.
szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

7 - nek igaza van .

Van bőven ismerősöm , de még rokonom is , akik talán szüzen fognak meghalni . Nekem sem volt könnyű kapcsolatot létesíteni .

Én önbizalom hiányos voltam , de tudtam az okokat , hogy miért , ezen változtattam , magabiztosabb , bátrabb és elszántabb lettem .

Hittem benne , hogy sikerül és nem adtam fel , pedig tudnék mesélni bőven a kudarcaimról s rossz élményekről s tapasztalataimról .

Ma 12 éve együtt vagyok párommal , akivel családot alapítottunk közösen , mert ez volt számomra a legfőbb kitűzött cél és párom részére is .

Szerencsére , egymásra találtunk .

szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem fekszek össze olyanokkal, akik nem tetszenek vagy nem viselkednek normálisan. Én nem valami szeretetszolgálat vagyok, megvannak a saját problémáim, még az kell, hogy valami meh csaj tönkrevágjon, akkor legalább nézzen ki jól vagy valami. Amúgy meg nyilván az sem elfogadható, ha egy seggfej velem és jól néz ki, akkor is tovább kell állni. Nem is vagyok hajlandó sem utazgatni, sem fizetni a szexért cserébe, amikor egy csomó korombeli elérhető távolságban van.
szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként én sem értem, hogy hogy lehet ilyen széles a spektrum. Én huszonévesen kb. 1 évet voltam szingli, akkor ha nem dugtam meg egy új lányt legalább kéthetente, már elvonási tüneteim voltak. Pedig külsőre max átlagos voltam, a dumám jó volt, de az szoft skill, fejleszthető. Valaki pedig évekig senkit nem szólít le.
szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

#4

Milyen versenyt? Hogy ki q legnagyobb balfax?

szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#7-es, esetedben akkor a magas elvárások miatt vagy még szűz?
szept. 19. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!