Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran történhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran történhet olyan eset, hogy egy batátnő meglepi a pasiját a születésnapján azzal, hogy beszervezi az egyik barátnőjét, és 3-asban szexelnek?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 17:22
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*barátnő
tegnapelőtt 17:23
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Az álmaidban elég gyakran. A valóságban kicsit sem.
tegnapelőtt 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Na jó, de egy fiatal biszexuális csaj meglépheti ezt, nem?

Neki ez buli.

tegnapelőtt 17:26
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Te vagy a csaj?
tegnapelőtt 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem. Pasi vagyok.
tegnapelőtt 17:29
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves biszexuális nő vagyok. Nincs olyan barátnőm akit belerángatnék ilyesmibe. Bilibe lóg a kezed.
tegnapelőtt 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Ki gondolta volna, hogy pasi vagy...
tegnapelőtt 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami hármasok voltak azok nem komoly kapcsolatból voltak. Ez általában az együtt vagytok de kb csak hogy mindketten tudjatok szexelni és akkor ha van barátnő aki vevő rá akkor beszáll
tegnapelőtt 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Én hármasoztam (fiúkkal), de egyik sem a pasim volt. Mármint, később az egyik az lett xD De kapcsolat mellett nem csinálnánk. Szerelem = senki más nem érdekel.
tegnapelőtt 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"Szerelem = senki más nem érdekel."


Ezért kell olyan barátnőt keresnem, aki jár velem, de nem szerelmes belém, akkor talán össze lehet hozni a hármast. 😅

tegnapelőtt 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!