Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik még olyan hogy születé...

Hosszúhajú kérdése:

Létezik még olyan hogy születésnapi akció?

Figyelt kérdés
Régen volt olyan hogy egyes boltokban ha bemutattam hogy szülinapom van akkor kedvezménnyel vasarolhattam ruha, szépség könyv... akkor még huszonéves voltam de ez már több mint 20 éve volt.. van még ilyen?

2022. nov. 24. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem találkoztam ilyennel pedig elég sok boltot megjártam már. 24 éves leszek decemberben.
2022. nov. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos én sem tudok ilyenről. De az yves rocherben sokáig törzs vásárló voltam. Most at váltottak digitális pontokra, de eddig minden szulinapra kaptál ajándékot :)


Eddig ha jelentkeztel törzs vásárlónak, mindig kaptál valamit, illetve minden hónapban kedvezményre jogosító képeslapot kaptál. ( most is ) . Mindig kell venni valamit, de tok jó kedvezményt adnak, illetve szulinapon mindig jár valami aji :) én eddig sminklemosot vagy strand táskát vagy testapolot kaptam :)


Ha nem is a régi, mégis valami, máshol nem láttam ilyet mostanában :)

2022. nov. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyes webshopok csinálnak ilyet, feltéve van törzsvásárlói kártyád.

Szóval nem tűnt el teljesen, de nyilván úgy csinálják, hogy számukra is megtérüljön.

2022. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Decemberben szülinapom lesz de a leírtakat olvasva, jövőre teszem át ezt a vásárolgatast. Addig megalapozom :)
2022. nov. 25. 04:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!