Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy egy lánnyal csak szexelni jártatok össze, aztán megcsináltatott magán egy szépséghibát és már járni akartatok vele?

Figyelt kérdés

szept. 18. 09:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hát, jó pasi. Megteheti, hogy külsőre menjen. Csak érdekelt, hogy ezek szerint lehet emiatt :D Amúgy minden pasi felszínes, nem véletlen kell sok pénzt ölni nőként a külsőbe.
szept. 18. 10:55
 12/33 anonim ***** válasza:
Csak fél információk ezek.A kérdező valszeg többet akar és azt megtudni h pasik ilyenkor hogyan állnak a temahoz meg a akár komolyabb kapcsolathoz...
szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nem én akarok többet, mint írtam ő kezdett el négy falon kívüli programokat is szervezgetni. Gondolom nem ok nélkül.
szept. 18. 11:02
 14/33 anonim ***** válasza:
51%

Mi az hogy megteheti hogy külsőre menjen??

Az hogy valaki jól néz ki nem jogositja fel erre.


De ezek alapján elég valószínü hogy a külsőre megy,szóval családot ne tervezz vele ha összejöttök.

szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Már miért ne válogathatna a külső alapján, ha egyszer jól néz ki és megteheti? Nem értem, mi ezzel a gond. Én se jövök össze olyannal, aki nem tetszik.
szept. 18. 11:27
 16/33 anonim ***** válasza:

Nekem különös, ha valaki nem kedvel eléggé, de egy műtét után már oké.

A férfiak megvakulnak arra a nőre akit kedvelnek.

szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ha valaki csak dugasra jó, abból nem lesz több. Kár erőlködni.
szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

#14

De feljogosítja.

szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
#16 kedvelni kedvelt eddig is. Csak lehet külsőre nem ütöttem meg nála a “felvállalom barátnőként” szintet. Most meg már igen. Itt is hány kérdés alatt lehet olvasni, hogy a pasiknál van külső szerint 3 kategória: nem kell, szexre jó amíg nem találok jobbat, párnak jó.
szept. 18. 12:28
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Akit párnak választunk azt inkább a belső miatt,akinek a belső nem felel meg az jó dugasra.
szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!