Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy egy lánnyal csak szexelni jártatok össze, aztán megcsináltatott magán egy szépséghibát és már járni akartatok vele?

Figyelt kérdés

szept. 18. 09:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nem volt. Mivel nem a szépség hibája miatt jártunk össze csak szexelni.
szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De elképzelhetőnek tartanád a szituációt?
szept. 18. 09:56
 3/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem
szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem.

A szépséghibája az csak neki hiba,vagyis a műtéttel csak magának akar megfelelni.

Hacsak nem valami orbitális látvanyos hiba.

Ha irnál konkrét esztétikai hibat akkor jobb lenne a válasz.

szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%

Ezek a "szépséghibák" általában olyanok, hogy rosszabb lesz műtét után.

Le se tud állni a műtétekkel sok függő csaj.

Nagyon ritkán indokolt és szükséges, egyáltalán nem támogatom.

szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Igazából ha járni akarok vele nem ezen múlna, ha már szexelek vele akkor meg van vonzalom, csak hogy szexpartner azért van mert így lett meg beszélve, nekem meg neki így felel meg valami okból kifolyólag.

De ha kiakarsz valamit fejteni csak itt nem mered írj privátba.

szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
kifejtenéd bővebben? korotok? milyen szépséghibáról van szó?
szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
(nekem is irhatsz privátba)
szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

“ Ezek a "szépséghibák" általában olyanok, hogy rosszabb lesz műtét után.”


Te miről beszélsz? A plasztika vagy szépészeti beavatkozás szavakat hallva nem kacsaszájra meg mű luficsöcsökre kell gondolni, nagyon sok lány lett szintekkel szebb pl. orrműtéttől, fogszabályzótól, anyajegyeltávolítástól, mellfelvarrástól stb.


Ez a szexpartnerem amióta megcsináltattam az arcomon valamit, egyre többet akar programokat is csinálni velem. Ezért fordult meg a fejemben, hogy lehet így annyival jobban tetszek neki, hogy már jó leszek barátnőnek is.

szept. 18. 10:48
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Oh, hogy te vagy a lány... Értem... Hát könnyedén lehet, hogy igy már "többre tart" és biztosabban felvállal, de ha ezelőtt nem fogtad meg ennyire őt, el kéne gondolkodni, miért csak most kellesz neki. Értem én, szebb lettél, de akkor külsőre megy, nem belsőre.
szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!