Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar Péter ma Szigetmonostor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar Péter ma Szigetmonostoron simán eltűnt egy (jó) csajjal a szállodában, ahol homokzsákot pakoltak. Elég vicces szitu volt. Ez belefér?

Figyelt kérdés
szept. 16. 22:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
93%

Így kéne dolgoznia mindenkinek, ahogy Magyar Petya dolgozik, zsákokat pakol, noket pakol, megint zsakokat pakol

Egy fonyeremény 🤣🤣

tegnapelőtt 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
96%

Értem, hogy miért egyből szex jut eszedbe, de ha közeli szálloda tulajdonosának lánya, akkor az fel se merült, hogy csak egyeztettek valamiről?


Frissítőt szerettek volna adni a munkásoknak, vagy csak beszélni szeretett volna a tulaj, vagy a csaj vele, hogy miben tudnak még segíteni azoknak akik a gáton dolgoznak.. stb.


Nem láttam, szóval nem tudom mi és mennyire gyanúsan történt. Pár fotót lőhettél volna, vagy valami.


Ha szex nem történt bőven belefér, ha történt... Jó neki, majd valami bulvár szakértő újság úgyis előbb-utóbb lehozza és ott fog virítani minden kormánymédián, hogy baszni ment a Peti, nem árvíz védekezni. A kottont többet emelte, mint a homokzsákot. Az árvízen csúszott MP az orgiából... Stb.


Bizonyíték nélkül minden és az ellentéte is megeshet kétszer.

tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
55%
Éli az életét. Olyan, amilyen, ne politizáljunk. Egy agresszív fasz (Damu Roland effektus), aki többre vitte, mint maga is gondolta volna. Várjuk a fejleményeket...
tegnapelőtt 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Berakta, csak nem a homokot a zsákba!
tegnapelőtt 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
89%
Értem én, hogy láttad bemenni egy épületbe, de hogy azon belül hova mentek, mit csináltak, arról fogalmad sincs. Nem biztos, hogy szobára mentek, lehet hogy irodába egyeztetni, vagy csak elment klotyóra, vagy a konyhára kajáért, ezer dolga lehetett a dugáson kívül.
tegnapelőtt 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
70%

Igy van

A wc-be ba***ta meg 🤣🤣

tegnapelőtt 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 Palito válasza:
85%
Fideszes körökben meghökkenést kelthet, ha egy egyedülálló felnőtt férfi egy ellenkező nemű felnőtt nővel szexel és egyiket sem kényszerítik.
tegnapelőtt 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
66%
Bese nem ment homokot lapátolni? Nem hivta senki? Biztos féltek hogy homokparty lesz
tegnapelőtt 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Aki az indexes cikkben a képen van csaj?
tegnapelőtt 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Nem. Annál sokkal jobb csaj volt. Azt mondták a helyiek, hogy tiszás önkéntes volt.
tegnapelőtt 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!