Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szituációról?Van egy pasi aki tavaly dobott, 2 és fél év után.Majd nyáron, rám írt, h.hiányoznak a vad esték, és most újra szexkapcsolatban vagyunk.

Figyelt kérdés
szept. 16. 08:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Feltettem 1 kérdést, nem nem vagyok fogyatékos😂😂 ez meg nekem vicces!

A gyakori válaszadó közönsége ismét megmutatta hogy felesleges tőlük bármilyen segítséget kérni mert nagyrészt trollkodni járnak ide.Aki segített azok válaszait köszönöm szépen!

szept. 16. 12:29
 22/26 anonim ***** válasza:
Az eddigiek alapján a szitu csak úgy értelmezhető ahogy mindenki értelmezte is. Ennek te most ellent mondasz, vagyis még feltenni sem tudod a kérdest úgy hogy az érthető legyen. Szerintem fogyatékis vagy. Értelmi fogyatékos...
szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kedves 22es válaszoló ha visszanézed azokat a kommenteket ami a "kérdező kommentje" ott láthatod hogy írtam részleteket olvass vissza..
szept. 16. 12:42
 24/26 anonim ***** válasza:

Troll vagy. És fogyatekos.

Bye ✌️

szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le az eddigiekből, hogy volt 1 szexkapcsolata.A pasi miatt lett vége, hiszen ő dobta ki a csajt.Majd a pasi könyörögte vissza magát..akire igent mondott./valszeg ott lett volna jobb nem folytatja/Csajok, akkor ha nektek vkivel jó a szex de dobnak titeket majd újra ír a pasi, mindig nemet mondtok?
szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egy direkt kérdés: most egy vagy két pasival vagy? :D
szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!