Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nő, fiatalabb pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő, fiatalabb pasi szexkapcsolat. Lenne pár kérdésem azokhoz akiknek volt része ilyen felállásban?.

Figyelt kérdés

Hogyan alakult ki? Ki kezdeményezte?

Hol ismertétek meg egymást?

Hány év volt köztetek a különbség?

Nem szégyelltétek mások előtt? Tudott róla bárki?


2023. nov. 19. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én kezdtem

Egy társkereső oldalon

18

Nem tudta senki


45/F

2023. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Munkám során is volt, hogy alakult ilyen kapcsolatom, akkor a nők kezdeményeztek. Kb 26-27 évesen volt az első ilyen alkalom. 4 ilyen szexpartnerem volt, férjnél voltak, nem tudott senki róla. 5-15 év között volt a korkülönbség.Interneten is ismerkedtem, onnan volt 5-6 idősebb partnerem, volt akivel csak egyszer találkoztunk. Akkor én írtam nőknek, kettő akart "hivatalos" kapcsolatot, hogy bemutat a szüleinek, gyerekének. Azt én nem akartam. A legnagyobb korkülönbség 28 év volt, én 30 voltam.
2023. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindig en kezdemenyeztem a legtobb kb olyan 20 volt a korkulonbseg de tobb is volt mas mas koru. Volt akit regebbrol ismertem a legtobbtarskeresos
2023. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen szexkapcsolatom volt egy 47 éves nővel, akkor voltam 25.

Neten ismertem meg, aztán első találkozón már szexeltünk. Amit hamar követett a második, aztán megbeszéltük, hogy elég jó a kémia köztünk, mehetne hosszútávon. 2 évig jártunk össze, beteg lett.

2023. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként 30 évesen volt szexkapcsolatom egy 19 éves sráccal. Munkahelyen találkoztunk, ő tette meg az első lépést, de én is bátorítottam. Teljesen titokban tartottuk, nagyon szégyelltem volna magam, ha bárki megtudja a környezetemből.
2023. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. Nem sokat segítettél így, hogy nem írtad le melyik fél vagy te😁


5. És mennyi ideig tartott? Hogyan kezdeményezett?

2023. nov. 19. 23:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Regóta megakartam dönteni már.

Én kezdeményeztem, ő elzárkozó volt nagyon mivel volt koztunk kulonbseg jócskán. Szorakozóhelyen ismerkedtunk mrg.

16ev volt koztunk.

Nem szegyelltük, volt ahol mutatkoztunk egyutt. Nagyon csinos formás nő volt q 20evesek tanulhattak volna tole.

Én 20 voltam ő 36 és férjezett volt. En voltam utanna evekig a szeretője.

Volt 48evessel is dolgom

52evessel is

Őket tarskeresőn ismertem meg

2023. nov. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34 éves nő, 29 éves férfi számít? Szexpartner keresőn ő írt rám. A barátnőim tudják, de nyilván nem reklámozom, hogy kivel járok össze. Miért szégyellném? N
2023. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 évesen volt az első 49 éves nőm, volt férje, titokban dugtunk.

Utána eléggé kinyílt a csipám.

Sorban jöttek 🤣

2023. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!