Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akiknek az 50-es és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek az 50-es és 60-as nő szeretője, szexpartnere van?

Figyelt kérdés
Mi az ami miatt ebből a korosztályból választottatok, lett partneretek? Miért ezt a korosztályt részesítitek előnyben?

2023. nov. 11. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert én 65 vagyok. Így nekem természetes hogy a feleségem is hatvanas. 65/F
2023. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit fére értelmezted a kérdést. Szerintem a kérdező nem a feleség, vagy élettársra gondolt.
2023. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként Sütő Enikő is velem egy idős, és még mindig rohadt jó nő. Még megint csak az 1-es voltam.
2023. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így van 2-es. Köszönöm a kiigazítást és a helyes értelmezést. Tehát olyan férfiak válaszát várom, akiknek a fent említett korosztályból van szeretőjük, vagy szexpartnerük. Tehát nem élnek együtt, nem "járnak", hanem csak a szex miatt járnak össze rendszeresen, vagy alkalmanként.
2023. nov. 11. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert vannak nagyon jól karbantartott nők itt is.
2023. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan. Sokan nagyon szépek, attraktívak. Ha tisztelettel, nőként kezeljük őket a leg hálásabb korosztály szerintem. Igazi vadmacskák.
2023. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Csodás volt, amikor ilyen partnerem volt. Úrinő, nagyon odafigyelt magára, akart, s gondoskodó is volt.


Most is keresek, akár ilyen korosztályból.


45/F

2023. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Jelen.🙂

Most éppen 3 szexkapcsolatom is van.44,47,50 évesek.

Sosem fáj a fejük.😊

45F

2023. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Hogy én miért részesítem előnybe ezt a korosztályt? Egyszerűen arra vezethető vissza, hogy 15 évesen egy 54 éves nővel volt először szexuális kapcsolatom. Ez meghatározta a későbbi érdeklődésem ezen korosztály irányába. Nem kér, nem követelőzik, elveszi ami jár neki. Jókat lehet vele szeretkezni, önfeledten következmények nélkül lehet élvezni az együtt töltött órákat, vagy éjszakát. Keres, ha akarja, és nem mond nemet, ha én keresem, mert éppen kívánom. Egyszerűen jó, csodálatos és fantasztikus.

2023. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Most van az RTL Facebook oldalán valami gyökerrel interjú, hogy a nők 50 fölött.

Na, meg kell nézni kik szóltak hozzá.

Első osztályú 50-es pin ák 😁🔥😍

2023. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!