Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szituációról?Van egy pasi aki tavaly dobott, 2 és fél év után.Majd nyáron, rám írt, h.hiányoznak a vad esték, és most újra szexkapcsolatban vagyunk.

Figyelt kérdés
szept. 16. 08:25
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Folytatás: Néhány alkalommal találkoztunk, azok mind jól sikerültek és emberileg is megértjük egymást..de eltelnek úgy hetek, hogy nem ír.Csak akkor ha én kezdeményezek..Jobb lenne véget vetni az egésznek és végleg elfelejteni?
szept. 16. 08:27
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy te mit szeretnél mert ahogy leírtad komolyabb kapcsolatra lenne szükséged.
szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

"Van egy pasi aki tavaly dobott,"

Te nem tudsz véget vetni mert már lesüllyedtél oda hogy ha füttyent ez a lúzer akkor rohansz és teszed szét a lábad, mert nincs emberi tartásod.

szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
#3 leírta nagyjából amit én is akartam
szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1 es☺️ azt tudni kell én komoly kapcsolatban vagyok.Ami hozzáköt az a szex ezért is írtam hogy szexkapcsolataban vagyok vele!, és ezért mentem bele újra hogy találkozzunk!
szept. 16. 08:41
 6/26 A kérdező kommentje:
Aki hasonló helyzetben van/volt azóta valasza érdekelne,köszönöm😀
szept. 16. 08:42
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Oké és akkor mégis milyen választ vársz erre? Ne aggódj minden rendben lesz beléd fog szeretni majd feleségül vesz sőt óránként keresni fog?

Beleestél abba amibe a nők nagyobb része szokott hogy ha részükre jó a szex vagy éppen a csávónak van pénze akkor bárhol bármennyi idő után hülyére lehet venni titeket :D

szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Laylah ***** válasza:
100%

"azt tudni kell én komoly kapcsolatban vagyok"


Aha, persze. Még.

szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen szinten nem szeret, nem kötődik hozzád, csak éppen jelenleg nincsen jobb lehetősége.


Sajnos ez az 1-2-3 éven belül keres ez egy nagyon jellemző típus, szerintem a huszas éveim második felének ez lehetne a címe. Ekkorra értek a srácok akikkel kavartunk, randiztunk, jártunk, de nem lett annyira komoly abba az időszakba, hogy átgondolják az életüket, elgondolkodjanak a megállapodáson. És hát ekkor sokan új találkozót kértek, mert látniuk kell mennyit változtunk, meg szeretné beszélni miért nem jöttünk össze, miben hibázott, bocsánatot kérnek stb. Én az első 2-3 alkalomba nagyon ártalmatlanul belementem egy-egy kávézás szintjén, mondván, hogy mekkora fejlődési lehetőség mindkettőnk számára. De a helyzet, hogy soha semmi nem változott, pontosan a korábbi kapcsolatot folytattuk és az is lett a vége.


Szóval szerintem tudod a választ, sajnálom. Ha egymás nagy szerelmei lettetek volna akkor eleve együttmaradtatok volna, vagy most felvállalna, keresne, mert hiányzol neki. Jelenleg inkább valami hatalmas válságban van, amikor jó neki az a kényelem, amit nyújtasz. Ha pedig te ezt egy kapcsolat mellett csinálod, akkor szerintem szépen itt az ideje, hogy kidobd a szeretőd meg a faszidat is, mert látszólag egyikük sem tudja megadni azt ami boldoggá tesz.

szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9es, elgondolkodtam azon amit írtál mert van benne igazság!
szept. 16. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!