Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szituációról?Van egy pasi aki tavaly dobott, 2 és fél év után.Majd nyáron, rám írt, h.hiányoznak a vad esték, és most újra szexkapcsolatban vagyunk.

Figyelt kérdés
szept. 16. 08:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
9es szerelmet nem akarok tőle,és ő sem. Annyi ideje ismerem, hogy komoly kapcsolatra nem kellene😁😀
szept. 16. 09:11
 12/26 A kérdező kommentje:
7es a szex jó vele, de egyáltalán nem gazdag..😂😂talán nehéz azt más nőnek megerteni hogy köthet a pasihoz csak és kizárólag a szex! A gyakoribb találkozókat is ez utóbbira értettem.
szept. 16. 09:21
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

Szóval van párod ami szerinted komoly, de mellette kúrogatsz az exeddel aki amúgy is csak dugni jó.

A vélemenyem, hogy egy szemét vagy.

Nem azért mert szereted a faszt, azt én is szeretem, négy pasival szexelek rendszeresen. De én soha nem vertem át senkit, nem hazudok senkinek. Pasiknak se, magamnak se. Te egy jellemtelen senki vagy kb, reméljük visszakapod még ezt..

23L

szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Kedves 13as😀, a pasi akivel kúrogatok nem az exem😂😂, ezt sehol sem írtam! 23 évesen 4 pasival...hmm gratulálok az életedhez
szept. 16. 09:50
 15/26 Laylah ***** válasza:

"a pasi akivel kúrogatok nem az exem"


"Van egy pasi aki tavaly dobott, 2 és fél év után.Majd nyáron, rám írt, h.hiányoznak a vad esték, és most újra szexkapcsolatban vagyunk."


Heh?

szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Tavaly dobott -azaz vége lett vele, majd idén nyáron újra ram írt! Ezen mi nem érthető??
szept. 16. 10:52
 17/26 Laylah ***** válasza:
Tehát az exed.
szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem, kedves Laylah nem az exem!
szept. 16. 11:42
 19/26 anonim ***** válasza:
ez egyre viccesebb :D
szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ugye te valami fogyatékos vagy?
szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!