Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen nem gáz szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen nem gáz szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Engem már 16 évesen kiröhögtek, volt ski kidobott emiatt. Barátnőim is kinevettek,orvos is beszólt. 20 felett meg már annyira cink, hogy bevallani nem merem.
szept. 14. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ciki szűznek lenni.
szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, kire tartozik, és ki tudja ellenőrizni, hogy valóban az vagy?
szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász például, vagy ha vérzel eléggé nyilvánvaló.
szept. 14. 19:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nem hiszem, hogy az orvos beszolt ezért. Milyen vérzésnél nyilvánvalo?
szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a menstruáció meg a tabletta melletti vérzésre gondol 🤔 vagy a szüzesség elvesztésekor fellépő vérzésre gondolhat 🤔
szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig anno nálam is meg volt rökönyödve a nőgyógyász, mikor a kérdésére felelve elmondtam, hogy nem volt partnerkapcsolatom soha (16 évesen). Azóta nem vagyok szűz, de én se szívesen vallom be, hogy 23 éves koromig az voltam, hiába tudom racionálisan, hogy mindenkinek másképp alakul, és nem leszek tőle értéktelenebb.
szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

“Orvos beszólt.”


Mit mondott? Vagy ezt hogy kell elképzelni?

Legközelebb odaszólhatsz, hogy kapja be.

A 20. századi szüzesség alapjaiban teljesen más, mint a 100 évvel ezelőtti.

Inkább várok még huszonévesen egy normális emberre, mint hogy felelőtlenül lovaljam bele magam egy olyan életmódba, ahonnan nemi betegségekkel, lelki sebekkel, egészségtelen kötődési mintákkal távozom.

A szüzességem nem egyenlő azzal, hogy nincs szexuális életem. Annyi mindent meg tud oldani egyedül is az ember, ezért meg nem érdemel lesajnálást.

(Vagy azért nem tartom akkora tragédiának, mert csak félig vagyok hetero. 🤔)

szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen határvonal. Jó esetben addig maradsz így, ameddig szeretnéd, és nem találsz valakit, akinek örömmel odaadnád. A sok hülye meg hadd károgjon csak.
szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" Engem már 16 évesen kiröhögtek, volt ski kidobott emiatt. Barátnőim is kinevettek,orvos is beszólt. "

Na ez nem igaz.

szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez pont igaz volt, barátnőm összeszedett 17 évesen egy hülyét és onnantól leszólt mindenkit,rólam meg tudta,hogy nincsen barátom... Meg azzal vágott fel, hogy nyelt már g..t.


Orvosnál meg hát kiröhögött, hogy azért már lennie kéne... Anyám meg premier plánban végig is nézte a vizsgálatot.

szept. 15. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!