Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen szűznek lenni nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen szűznek lenni nagy szégyen?

Figyelt kérdés

Minden lányban csalódnok kellett akikkel eddig ismerkedtem. Nagyon szar érzés hogy engem nem lehet szeretni, meg hogy ennyi idősen sem tudtam kipróbálni a szexet.


26 évesen már nagyon nagyon gáz szűznek lenni?


2022. okt. 20. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Minden lányban csalódnok kellett". Ebből a mondatból azt érzem, hogy komoly kapcsolatban akarod elveszíteni és azt manapság nem könnyű találni. Szerintem egyáltalán nem gáz.
2022. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Igen
2022. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
egyáltalán nem az
2022. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Elég gáz. Tuti nem bírnám ki ennyi ideig. Már 14 évesen mentem utánuk,azt meg is kefeltem őket, már akkor kibirhatalan volt dugás nélkül. Nagy luzernek kell lenni ha szűz valaki 30 evesen

8x bajnok

2022. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
23%

Az, de tudok rajtad segíteni!


33/F

2022. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Valamit te csinálsz rosszul pedig ha ennyire nem áll veled szoba senki.
2022. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Gáz ennyi idősen szűznek lenni. De vannak erre szakosodott szolgáltatók, akik megoldják a problémák.

Persze ettől nem fogsz tudni jobban bánni a nőkkel, nem lesz meg a kellő önbizalmad és dumád, de legalább rájössz, hogy a szex nem egy nagy dolog és nem leszel befeszülve attól, hogy még szűz vagy. Sokat tud segíteni.

2022. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.De a hiba benned van ha eddig egy lánynak sem kellettél.
2022. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Engem azért érdekelne hogy mik az alap elvárásaid egy nővel szemben, és ezekért az elvárásokért cserébe te mit tudnál nyújtani.


Nem azért mert párt keresek, mert pasi vagyok, csupán érdekel hogy tényleg a nőkkel volt gond, vagy csak te vagy szimplán kretén

2022. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
A nők sajnos gonoszak, engem is szűzen hagytak.
2022. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!