Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 32 évesen szűznek lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen szűznek lenni mennyire durva?

Figyelt kérdés
Úgy hogy kb. 15 éves korom óta akarnék szexelni…

2022. okt. 13. 00:35
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
98%
Amennyire annak érzed és amennyire érdekel mások véleménye.
2022. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
20%
Nemed?
2022. okt. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem kulonosebben. Masok nem fognak sokat foglalkozni ezzel. Te dolgod/bajod. En 39 vagyok es szuz :). Igaz en ronda vagyok a kukim meg kicsi es vekony igy ertheto miert... Rondasag nyilvan "latszik" rajtam, de az se erdekel senkit kulonosebben. Szoval roviden nics nagy jelentosege.
2022. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom férfi a kérdező...
2022. okt. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Marhára mindegy NEKÜNK. A kérdés az, te hogy viszonyulsz hozzá. Azt írod hogy már rég készenállsz rá. Miért nem jött össze?
2022. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem borzalmas a társadalmon kb 0,001 százalékához tartozni

Én nőket tartozom ide, valószínűleg genetikai okokból is meg erős szociális szorongás miatt is

És már így is maradok

2022. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
3, te az is akarsz maradni, mert meg olyan férfi is jár prostihoz aki amúgy nem szűz, ha nagyon akarnad pénzért már rég elvettek volna
2022. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
14%

#7


Prostik soha nem erdekeltek. Jartam mar eleg sok orszagban a vilagon koztuk olyan helyeken is, ahol eleg nehez elkerulni "nyugatikent" a prostikat (pl. Kuba, Delkelet-Azsia szamos orszaga...), de soha nem erdekeltek. Ronda nom lehetett volna mar nekem is, de mint mondtam kicsi a kukim...

2022. okt. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

És szerinted te vagy az egyetlen akinek kicsi? Itt az a kérdés hogy valaki nagyon el szeretne e veszíteni és szeretne kapcsolatot és szexuális életet vagy sem

Te nem mert amiket felhoztal az nem kifogás

Sőt ha nem érdekelnek a prostik akkor meg főleg nem akarod elveszíteni

Persze azzal semmi gond nincs ha valaki szűz akar maradni, leginkább nőként van benne sok pozitívum, csak azt nem szeretem ha valaki álszent és mondja hogy nagyon szeretne szexuális életet élni közben meg nem is akar csak a kifogásokat keresi

2022. okt. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

#9


"...mondja hogy nagyon szeretne szexuális életet élni közben meg nem is akar..."


Egyreszt szerintem nem ismered az "alszent" szo jelenteset masreszt en biztos nem mondtam, hogy barkit meg akarok dugni. Nem akarok, mert szo szerint a levegot dugnam, annyira vekony az meg senkinek se lenne jo :D :D.

2022. okt. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!