Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 32 évesen szűznek lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen szűznek lenni mennyire durva?

Figyelt kérdés
Úgy hogy kb. 15 éves korom óta akarnék szexelni…

2022. okt. 13. 00:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
58%
En 38 vagyok, szintén, de ez van, nem vagyok szép
2022. okt. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%
Magànügy..Vannak sokkal durvàbb dolgok az életben mint a szüzesség :) Ha akarsz szexelni màr régóta de nem jött össze akkor az azt jelenti hogy magasak a standardjeid vàrod az igazit, és csak ùgy meg nem tudsz bàrkivel lefeküdni..Nőbe sok ilyen van és normàl dolog, nàlunk férfiaknàl meg elìtélnek ezért h tuti kattos.
2022. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
16%
Nem gáz, csak szomorú.
2022. okt. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
19%
Menjél papnak.
2022. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire nem az, miért lenne durva? A te életed, te tested, te döntésed, majd te tudod mikor veszted el.
2022. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem ússz az árral... lehet itt papolni hogy " az értékes nő.. az igaz szerelem utat tör majd :) és egymással veszítitek el.." bullshit!!! a nőket a kemény tapasztalt pasik izgatják fel.. valóságban a legtöbb nő nyomingernek találna téged.. Ússz az árral.. hazudd hogy már volt 3 nőd ;) hidd el. Amúgy is kva nehéz ez a téma.. nemhogy mg 30 éves szűznek mondod magad.
2022. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek am ilyen srácot.. régebbi csoporttársam 3 éve rimánkodok neki hogy csak mond azt hogy "igen már volt néhány..." muja is meg ő neki őszinte rohama van és elmondja hogy idétlen szűz -.- Nem hallgat rám. Nem lehet mindenkin segíteni... sokszor meghallgattam.. és még mindig ugyanott tart mint egy 15 éves kamasz, kerülgeti a nőket :/ amúgy meg kb olyan rendes mint Amerika kapitány.
2022. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
40%
#16 Nekem pont 3 nőm volt és ìgyis tapasztalatlannak néznek pedig nyőgött rendesen mindegyik :D
2022. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
29%
#12: Ez is elképzelhető, de lehet fordítva is, mint pl. nálam: nem nagyok a követelményeim a nők felé (bár idővel megjelentek), hanem magammal szemben támasztok bizonyos dolgokban túl kicsi standardokat. És így, ha nincs az embernek hova hazavinni egy nőt (szülői ház, a szobában kupi van, stb.) akkor máris tolódnak a nagy csajozós korszakok a nyugdíjas kor felé.
2022. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
53%
#19 nembaj a nyugger klubban is lesz lehetőség bőven 😅 🤣
2022. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!