Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Durvább dolgokra vágyni szüzen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durvább dolgokra vágyni szüzen?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok de első alkalommal sem vágyom a finomkodásra.

Na nem kell nagyon durva és rossz dolgokra gondolni.

Csak nagyon izgat, hogy mondjuk tépi a hajam, enyhén fojtogat, elfenekel és mondjuk bele köp a számba. Esetleg hogy én is fojtogassam picit, vagy bennem menjen el. Persze tudom az első alkalom fájdalmas lehet és ezért csak óvatosan, de mit tegyek ha erre vágyom?

Nem tudom mit szólna hozzá ha erre megkérném, de fel szeretném hozni ezt neki, hogy ha úgy alakul megtenné e csak nem tudom jó ötlet e ez így az első szexnél.

Válaszaitokat köszönöm.

25L



2022. szept. 13. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Beszélgessünk ha gondolod! Építsünk ki egy bizalmi szálat!
2022. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ki mit szólna hozzá?
2022. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is már 16 évesen azt kértem az első pasimtól hogy húzza a hajam.

Nemigazán ment neki de legalább elég rámenős volt

Jó ha tudod mit akarsz, keress domináns pasit

2022. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2.

A barátomra értettem bocsi, hogy nem tudom megtenné e, mert mint mondta nagyon óvatos akar lenni.

2022. szept. 13. 15:06
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Vettem már el így lány szüzességét! Nem egyszerű! Többedik (3) nekifutásra sikerült csak. Meg a türelmemnek. Az átlag férfi ezt nem igen tolerálná!
2022. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Felejtsd el!

Ehhez egy tapasztalt, és türelmes domináns kell. Ami már önmagában ritka, nem hogy szüzesség elvétellel, türelemmel kombinálva!

2022. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Külső ember bevonása nélkül tegyél le erről!
2022. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az elsőnél még ne foglalkozzatok ilyennel.

Ha nem fáj, élvezed, akkor hozd fel, hogy próbáljátok ki.


De előre is megkérdezheted tőle, hogy mit gondol a durvulásról

2022. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már a szexről és hát ő szereti a durvább dolgokat viszont ő az elsőnél nem akar fájdalmat okozni én pedig ezért már nem is mondtam mire vágyom igazán, viszont tervezek vele leülni és beszélni, hogy ha nem kellemetlen számomra az együttlét akkor picit lehet durvább is...
2022. szept. 13. 16:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké, üljetek le, az mindenképp hasznos és fontos, hogy tudjatok az igényeitekről beszélni

...de ne igyál rá mérget, mert az ember tapasztalatok híján sok mindent máshogy képzel, mint ahogy aztán a valóságban történik.

2022. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!