Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 32 évesen szűznek lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen szűznek lenni mennyire durva?

Figyelt kérdés
Úgy hogy kb. 15 éves korom óta akarnék szexelni…

2022. okt. 13. 00:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%

#13 vagyok, miért pontozott le mindenki?

Azt írtam, hogy egyáltalán nem probléma semmilyen életkorban, csak sajnálom, hogy így alakult neki. Gondolom a kérdező se örül ennek a ténynek.

2022. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne szomorú 32 évesen szűznek lenni? Vagy akar 70 évesen szuzen meghalni?

Ennél vannak ezerszer jobb, fontosabb dolgok az életben

Evolúcióban bele van táplálva a férfiakba hogy a szextől lesznek menők, ennél jobban túlértékelni dolog nincs is

Sőt szerintem beteges is hogy egy másik ember nemi szervét bele engeded a sajátodéba

Nekem csak teher lenne, én is szuzen fogok meghalni

2022. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
65%

21-es mert ez egy ilyen oldal tudod. :D

Csak akkor kapsz 100% ot ha olyan a szöveged hogy feláll rá a farok.. vagy lucskosodik a punetta ;) ha túl őszinte vagy mindenki utál..csakúgy mint az életben.

2022. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
78%
#22 Abban igazad van hogy túlértékelt.. de jó a szex azért amikor csinálod nem ezen agyalsz hogy mi megy hova :D
2022. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
33%
Korábbi vagyok.. én azt tudom neked tanácsolni.. menj el egy rosszlányhoz :) túlesel rajta.. lesz egy jó élményed. Nem múlik rajta a kapcsolatod. Az önbizalmad is helyre jön.. Randinál már emiatt nem fogsz talán annyit kattogni. ha nem vagy szegény nagyon. Vagy várakozhatsz kínlódhatsz.. aztán kitudja mikor jön a megfelelő lány. Párszor olvastam fórumokat akadnak olyan csajszik akik elfeledtetik veled hol vagy.. és a lelket is kilovagolják belőled... Régen elleneztem volna de.. annyira nem gáz az sztem ma már 2022 Ha nem rendszeres és csak bakancslista szintű a dolog :)
2022. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
71%

Na az kene még prostival meg pénzért

Szerintem ferfi ennel jobban meg se alázhatja magát

Akkor inkabb szuzen halok meg

2022. okt. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
22%
26, Miért megalàzàs? Nagyvezérek ,politikusok , szìnészek, hìres emberek is megfordulnak prostiknàl elàrulom neked :) Pedig ők aztàn sok nőz megkaphatnànak akàr ingyen is. Ebből.kiindulva nincs ezen semmi szégyelni való.
2022. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
40%
26-os te még kisgyerek vagy fejben... majd megérted ezt. semmi baj.
2022. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
98%
Menjetek csak prostizni akit előttetek már 600 férfi megb*szott
2022. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
23%
#29 a jövendőbeli csajodat/baràtnődet is lehet sokan megdugjàk mire sorra kerülsz 🤷
2022. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!